О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Есильскому району
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18 мая 2015 года № 42/265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июня 2015 года № 3269. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 27/145
Сноска. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо- Казахстанской области от 24.04.2018 № 27/145 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12.08.2016 N 5/32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога и единого земельного налога, установленные статьями 378, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) соответственно:
1) базовые налоговые ставки на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения;
2) ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
Т. Мукашев

Есіл ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 мамырдағы № 42/265 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 маусымда N 3269 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 27/145 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 24.04.2018 № 27/145 (алғашқы рет ресми жарияланған күннен соң он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386-бабы 5-тармағына, 444-бабы 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 12.08.2016 № 5/32 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 378, 444 баптарымен белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын, соған сәйкес:
1) ауыл шаруашылығы мақсатындағы Қазақстан Республикасының жер заңына сәйкес қолданылмайтын жерлерге базалық салық мөлшерлемелері;
2) ауыл шаруашылығы мақсатындағы Қазақстан Республикасының жер заңына сәйкес қолданылмайтын жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
сессия төрағасы, хатшысы
Т. Мұқашев