Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области в 2016 году
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года N 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 января 2016 года N 3557. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 4 мая 2016 года N 110
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 04.05.2016 N 110 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года №836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области в 2016 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2016 год, согласно приложения к постановлению.
3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области отдела занятости и социальных программ Жамбылского района Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности-180 рабочих мест;
в количестве утвержденной потребности -180 рабочих мест.
5. Оплату труда общественных работников производить из средств местного бюджета в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы".
6. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели пять дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда.
Применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
7. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием производятся работодателями в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области.

2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы N 412 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда N 3557 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы N 110 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 04.05.2016 N 110 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасы, 20–бабы 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2016 жылға аргалған қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен ұйымдардың Тізімі және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жолдауын бекітілген Тізімге сәйкес жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс:
мәлімделген қажеттілігінің саны-180 жұмыс орны;
бекітілген қажеттілігінің саны-180 жұмыс орны.
5. Ақылы қоғамдық жұмысшылардың еңбегінің төлемі "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 30 қарашадағы Заңына сәйкес ең аз айлық еңбекақы мөлшерінде жергілікті бюджет қаражатынан жүргізілсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн болып анықталады, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмысшылар мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылатын еңбегінің жағдайларын есепке алумен жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады.
7. Еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құралдармен және жабдықтармен қамтамасыз ету Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің басшылық ететін орынбасары жүктелсін.

9. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Аким Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
И. Турков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции
Жамбылского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
С.К. Токужин
29 декабря 2015 год
Директор коммунального
государственного учреждения
"Жамбылский районный архив"
Управления культуры, архивов и
документации
Северо-Казахстанской области
акимата
Северо-Казахстанской области
К.А.Тасбулатов
29 декабря 2015 года
Приложение к постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 412
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ
п/п
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
Продолжительность общественных работ (месяцев)
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега территории сельского акимата и подъездных дорог к акимату, больнице -79000 квадратных метров. Уборка от мусора, прополка сорной травы улиц, сквера парка Победы – 39000 квадратных метров. Обкос сорной травы с обочин улиц, пустырей, бесхозных зданий от сорняка -15 километров. Разбивка цветников 40 квадратных метров, поливка, прополка, подрезка кустарников 40 метров. Побелка 250 столбов по улицам. Ремонт 2 памятников участникам Великой отечественной войны (штукатурка, побелка, покраска). Обрезка деревьев и веток 20 штук
4
6
Районный бюджет

9. Осы қаулы 2016 жылдың 01 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының әкімі
И. Турков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
әділет Министрлігі
Солтүстiк Қазақстан облысының
әдiлет Департаменті
Жамбыл ауданының
әдiлет басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
С.К.Тоққожин
2015 жылдың 29 желтоқсаны
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
Солтүстік Қазақстан
облысының мәдениет,
мұрағаттар және құжаттамалар
басқармасының "Жамбыл
аудандық мұрағаты"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
К.А. Тасболатов
2015 жылдың 29 желтоқсаны
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 28 желтоқсанындағы № 412 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі
р/№
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың
түрі
Жұмыстың көлемі
Жұмыс орын-дары-ның саны
Қоғам-дық жұмыс-тардың ұзақ-тығы (айлар)
Қаржылан-дыру көзі
1.
"Архангелка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
Ауылдық әкімдіктің аумағын және кірме жолдарын қардан тазалау:
әкімдікке,
ауруханаға -79000 шаршы метр.
Көше бойындағы, саябақтағы, Жеңіс алаңы паркін-39000 шаршы метрді жинау.
Көшелердегі жол жиегін арам шөптерден тазалау -15 шақырым.
40 шаршы метр жерді гүлзарларға
бөлу.
40 шаршы метр тал-шілікерді шабу, арам шөптерден тазарту, суару. Көшелер бойынша 250 бағандарды әктеу. Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған 2 ескерткішке жөндеу жүргізу.
20 дана ағаштар мен
талдарды кесу.
4
6
Аудандық бюджет

2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
Ремонт дорог 24000 квадратных метров
2
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
в электронном виде
Обход 448 дворов, внесение данных в 29 похозяйственные книги
2
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве свалок
6 свалок 1500 квадратных метров
2
6
Районный бюджет
5.Оказание помощи в паводковый период
Очистка водопропускных труб внутри села 8 штук. Спуск сточных вод с подъездных путей к селу
2
2
Районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Благовещенского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка территорий от снега 4000 квадратных метров. Уборка улиц 40 километров, посадка деревьев 50 штук. Разбивка цветников 300 квадратных метров. Поливка, подрезка кустарников 250 метров. Спиливание сухих деревьев и веток 80 штук. Побелка деревьев, пасынков -500 штук. Ремонт 3 памятников (штукатурка, побелка, покраска). Очистка берегов озер 6 километров. Откос травы по улицам, обочинам дорог 40 километров
15
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
Ремонт дорог 1047 квадратных метров
4
6
Районный бюджет
3. Выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей 2000 штук размером 20x 30x40 сантиметров, установка каркасов и утрамбовка их снегом для строительства ледовых фигур 11 штук
4
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет
Формирование дел получателей адресной социальной помощи и семей, имеющих детей до 18 лет- 550 дел
4
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг в электронном виде
Обход 1055 дворов, внесение данных в 68 похозяйственных книг
4
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Благоустройство кладбищ 15000 квадратных метров, свалок 2000 квадратных метров
2
6
Районный бюджет
7. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка стен 262 квадратных метров. Наклейка обоев 200 квадратных метров. Утепление и покраска оконных рам 21 штук
4
6
Районный бюджет
8. Оказание помощи в паводковый период
Очистка водопропускных труб внутри села 16 штук. Рытье траншей 30 штук
2
2
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега территории акимата 2500 квадратных метров. Уборка улиц 4 километра. Обкос сорной травы с обочин улиц 6 километров. Посадка деревьев 15 штук. Разбивка цветников 110 квадратных метров, поливка. Ремонт 4 памятников (штукатурка, побелка, покраска). Подрезка кустарников 150 метров. Спиливание сухих деревьев и веток 25 штук.
2
6
Районный бюджет

2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
24000 шаршы метр. жолды жөндеу.
2
6
Аудан-дық бюджет
3.Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету
448 ауланы аралау, 29 шаруашылық кітаптарына мәліметтерді енгізу.
2
6
Аудан-дық бюджет
4. Қоқыс үйілетін жерлерді жабдықтауға көмек көрсету
1500 шаршы метр
6 қоқыс үйетін жерлерді көркейту.
2
6
Аудан-дық бюджет
5. Су тасқыны кезеңінде көрсетілетін көмек
Ауыл ішіндегі 8 дана тасқын су өткізілетін құбырларды тазалау. Селоға кіре беріс жолдардан ағын суларды ағызу.
2
2
Аудан-дық бюджет
2.
"Благовещенка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
4000 шаршы метр аумақтағы қарды жинау. 40 шақырым көшелерді жинау, 50 дана ағаш отырғызу. 300 шаршы метрлік гүлзарларға бөлу. 250 метр шіліктерді суару және кесу. 80 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
500 дана ағаштарды әктеу. 3 ескерткішті жөндеу- (сылау , бояу, әктеу). 6 шақырым көл жағалауын. тазалау. 40 шақырым жол бойын, көшенің шөбін шабу.
15
6
Аудан-дық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
1047 шаршы метр жолды жөндеу
4
6
Аудан-дық бюджет
3. Мұз қалашықтарын салуда қосалқы жұмыстарды орындау
Мұз кірпіштерінен мұз қалашықтарын салу - 2000 дана, 20х30х40 сантиметр көлемінде . 11 дана мұз мүсіндерді жасау үшін қорабын және оларды қармен тығыздау.
4
1
Аудан-дық бюджет
4. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
Атаулы
әлеуметтік көмекті алушылардан істі қалыптастыру және
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі қалыптастыру-550 іс.
4
6
Аудан-дық бюджет
5.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету
1055 ауланы аралау, 68 шаруашылық кітап бойынша мәліметтерді енгізу.
4
6
Аудан-дық бюджет
6.Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді жабдықтауға көмек көрсету
15000 шаршы метр зиратты, 2000 шаршы метр қоқыс үйетін жерлерді көркейту.
2
6
Аудан-дық бюджет
7. Ауылдық округінің әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
262 шаршы метр әктеу. 200 шаршы метр түс қағаз жапсыру. 21 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
4
6
Аудан-дық бюджет
8.Тасқын кезеңінде
көрсетілетін көмек көрсету
Ауыл ішіндегі 16 дана тасқын су өткізілетін құбырларды тазалау.
30 дана ор қазу.
2
2
Аудан-дық бюджет
3.
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
2500 шаршы метр аумақтағы қарды жинау. 4 шақырым көшелерді жинау. 6 шақырым көшенің жиектерін шабу. 15 дана ағаш отырғызу. 110 шаршы метрлік
жерді гүлзарларға бөлу, суару. 4 ескерткішті
жөндеу- (сылақ, бояу, әктеу). 150 метр шіліктерді кесу, 25 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
2
6
Аудан-дық бюджет

2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
Ремонт дорог 430 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиливание, колка и складирование 12 кубических метров
1
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении
похозяйствен-ных книг в электронном виде
Обход 211 дворов, внесение данных в 17 похозяйственных книг
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Благоустройство кладбищ 25000 квадратных метров, свалок 3000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Казанского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега территории- 900 квадратных метров. Уборка улиц 4 километров от мусора. Обкос сорной травы с обочин улиц, улиц и бесхозных дворов 4 километра. Ремонт 4 памятников Великой отечественной войны (штукатурка, покраска, побелка). Побелка пасынков столбов 100 штук. Разбивка цветников 50 квадратных метров. Поливка, подрезка кустарников 120 метров. Спиливание сухих деревьев и веток 30 штук
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
Ремонт дорог 300 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
3. Помощь в переписи домашних хозяйств и в составления похозяйственных книг в электронном виде
Обход 352 дворов, внесение данных в 24 похозяйственные книги
1
3
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Благоустройство кладбищ 5000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайранкольского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка улиц 8 километров. Посадка деревьев 35 штук. Разбивка цветников 180 квадратных метров. Поливка, подрезка кустарников 140 метров. Спиливание сухих деревьев и веток 40 штук. Ремонт 3 памятников (штукатурка, побелка, покраска). Обкос травы с обочин улиц 5 километров
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 15 кубических метров.
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Благоустройство кладбищ 5000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг электронном виде
Обход 450 дворов, внесение данных в 33 похозяйственные книги
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет
Формирование дел получателей адресной социальной помощи-100 дел формирование дел семей, имеющих детей до 18 лет-105 дел
1
6
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Кладбинского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка территории акимата от снега 13000 квадратных метров. Уборка улиц от мусора 8 километров. Посадка деревьев 70 штук. Разбивка цветников 150 квадратных метров. Поливка, подрезка кустарников 110 метров. Ремонт памятников 7 штук (штукатурка, покраска, побелка). Обкос травы на бесхозных территориях 4000 квадратных метров. Побелка столбов 60 штук, заборов 200 метров.Уборка бесхозных территорий от мусора 2000 квадратных метров
4
6
Районный бюджет

2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
430 шаршы метр жолды жөндеу.
1
6
Аудан-дық бюджет
3. Селолық округ әкім ғимаратын жылыту үшін отын дайындау бойынша көмек көрсету
12 метр куб
отынды аралау, ұсақтау және қоймаға енгізу.
1
2
Аудан-дық бюджет
4. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету
211 ауланы
аралау, 17 шаруашылық кітабына деректерді енгізу.
1
6
Аудан дық бюджет
5. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді жабдықтауға көмек көрсету
25000 шаршы метр зират, 3000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлерді көркейту
1
6
Аудандық бюджет
4.
"Казанка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
900 шаршы метр аумақтағы қарды жинау. 4 шақырым көшелерді қоқыстарды жинау. 4 шақырым - иесіз қалған үйлердің арамшөптерін жұлу. Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған 4 ескерткішті
жөндеу- (сылақ, бояу, әктеу). 100 дана бағаналарды әктеу. 50 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу. 120 метр шіліктерді суару және кесу. 30 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
2
6
Аудан дық бюджет
2.Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
300 шаршы метр жолды жөндеу.
1
6
Аудан дық бюджет
3.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету
352 ауланы аралау, 24 шаруашылық кітабына енгізілді.
1
3
Аудан дық бюджет
4. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді жабдықтауға көмек көрсету
5000 шаршы метр зиратты,1000 шаршы метр қоқыс үйетін жерлерді көркейту.
1
6
Аудан дық бюджет
5.
"Қайранкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
8 шақырым
көшелерді жинау. 35 дана ағаш отырғызу. 180 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу. 140 метр шіліктерді
суару және кесу. 40 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
3 ескерткішті
жөндеу- (сылақ, бояу, әктеу).
5 шақырым шөптерді шабу.
2
6
Аудан дық бюджет
2. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
15 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
6
Аудан дық бюджет
3. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді құруға көмек көрсету
5000 шаршы метр зиратты,1000 шаршы метр қоқыс үйетін жерлерді көркейту.
1
6
Аудан дық бюджет
4.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету
450 ауланы аралау, 33 шаруашылық кітабына енгізілді.
1
6
Аудан дық бюджет
5. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
Атаулы
әлеуметтік көмекті алушылардан істі қалыптастыру-100 іс.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға – 105 іс.
1
6
Аудан дық бюджет
6.
"Кладбинка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
13000 шаршы метр аумақтағы қарды жинау. 8 шақырым
көшелерді қоқыстарды жинау.
70 дана ағаш
отырғызу. 150 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу. 110 метр шіліктерді суару және кесу. 7 дана ескерткішті жөндеу- (сылақ, бояу, әктеу). 4000 шаршы метр- иесіз қалған үйлердің арам шөптерін жұлу. 60 дана, 200 албарларды әктеу. 2000 шаршы метр иесіз қалған аумақтың қоқыстарын жинау.
4
6
Аудан дық бюджет

2. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 35 кубических метров
2
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электронном виде
Обход 551 двора. Внесение данных в 35 похозяйственных книг
2
3
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Благоучтройстве кладбищ 4000 квадратных метров, свалок 2000 квадратных метров
2
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка стен 400 квадратных метров. Утепление и покраска оконных рам 20 штук
2
6
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Майбалыкского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка территории от снега 3600 квадратных метров. Уборка улиц 6 километров. Обкос травы с бесхозных территорий 1200 квадратных метров. Уборка территории вокруг озера 2 километра. Посадка деревьев 500 штук. Подрезка кустарников 800 метров. Спиливание сухих деревьев и веток 50 штук. Ремонт 1 памятника и 4 обелисков (штукатурка, покраска, побелка)
1
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
Ремонт дорог 6 километров
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг в электроном виде
Обход 311 дворов. Внесение данных в 21 похозяйственную книгу
1
6
Районный бюджет
4.Оказание помощи в паводковый период
Очистка водопропускных труб внутри села 8 шт.
2
2
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве свалок
Благоустройство свалки 4 - 1500 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет
Формирование дел семей, имеющих детей до 18 лет- 30 дел
1
6
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Мирного сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега территории акимата, общественных колодцев и колонок 1880 квадратных метров. Уборка улиц 7 километров. Посадка деревьев 60 штук. Разбивка цветников 150 квадратных метров. Поливка, вырубка кустарников 140 метров. Спиливание сухих деревьев и веток 50 штук. Обкос травы с обочин улиц сел, обкос травы по грейдеру 7800 квадратных метров. Ремонт 5 памятников штукатурка, побелка покраска
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог в населенных пунктах
Ремонт дорог 30 километров
1
6
Районный бюджет

2. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
35 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
2
6
Аудан дық бюджет
3.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету
551 ауланы
аралау. 35 шаруашылық
бойынша кітапқа енгізілді.
2
3
Аудан дық бюджет
4. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді құруға көмек көрсету
4000 шаршы метр зиратты, 2000 шаршы метр қоқыс үйетін жерлерді көркейту.
2
6
Аудан дық бюджет
5. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
400 шаршы метр әктеу. 20 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
2
6
Аудан дық бюджет
7.
"Майбалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
3600 шаршы метр аумақтағы
қарды жинау.
6 шақырым
көшелерді жинау. 1200 шаршы метр иесіз қалған аумақтардын шөбін шабу. 2 шақырым көлдің маңындағы аумақтағы жинау. 500 дана ағаш отырғызу. 800 метр бұталарды кесу. 50 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
1 дана
ескерткішті және 4 ескерткішті
жөндеу- (сылақ, әктеу, сырлау).
1
6
Аудан дық бюджет
2. Елді мекендегі жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
6 шақырым
жолды жөндеу.
1
6
Аудан дық бюджет
3. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету
311 ауланы
аралау. 21 шаруашылық кітабы бойынша деректерді енгізу.
1
6
Аудан дық бюджет
4. Тасқын кезеңінде көрсетілетін көмек көрсету
Ауыл ішіндегі тасқын су
өткізілетін құбырларды тазалау 8 дана.
2
2
Аудан дық бюджет
5.Қоқыс жинайтын жерлерді құруға көмек көрсету
4-1500 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудандық бюджет
6. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға – 30 іс.
1
6
Аудандық бюджет
8.
"Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
Аумақтағы қарды жинау, 1880 шаршы метр қоғамдық құдықтармен колонкалар. 7 шақырым
көшелерді жинау. 60 дана ағаш отырғызу. 150 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу. 140 метр шіліктерді суару және кесу. 50 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.7800 шаршы метр жолдағы шөптерді шабу. 5 ескерткішті
сылау, әктеу, сырлау,
жөндеу (сылау, әктеу, сырлау)
2
6
Аудан дық бюджет
2. Елді мекендегі жолдарды ағымдағы жөндеу-ге көмек көрсету
30 шақырым
жолды жөндеу.
1
6
Аудан дық бюджет

3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 10 кубических метров
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электронном виде
Обход 450 дворов, внесение данных в 33 похозяйственные книги
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве свалок
Благоустройство свалок 12000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка 360 квадратных метров. Ремонт штакетника 100 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерного сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега территории акимата 44000 квадратных метров. Уборка улиц 7 километров. Обкос улиц от сорняка обочин дорог 25000 квадратных метров. Посадка деревьев 30 штук. Разбивка цветников 65 квадратных метров. Поливка спиливание сухих деревьев и веток 41 штук. Побелка столбов 30 штук. Ремонт 2 памятников (штукатурка, побелка, покраска)
2
6
Районный бюджет
2.Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиливание, колка и складирование 10 кубических метров
1
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электронном виде
Обход 249 дворов, внесение данных в 14 похозяйственных книг
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве свалок
Свалок 1700 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка 200 квадратных метров, наклейка обоев 300 квадратных метров, утепление и покраска оконных рам 6 штук, дверей 8 штук
1
6
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Первомайского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка снега площадью 2500 квадратных метров Уборка улиц от мусора 8 километров, обкос обочин улиц округа 1200 метров. Уборка бесхозных территорий 300 квадратных метров. Посадка деревьев 30 штук. Разбивка цветников 150 квадратных метров, подрезка кустарников 100 метров, спиливание сухих деревьев и веток 29 штук, вырубка поросли кустарников вдоль трассы из села Буденного 8 километров. Ремонт обелисков 4 штуки (штукатурка, побелка)
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
Ремонт дорог 600 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиливание, колка и складирование 20 кубических метров
1
2
Районный бюджет
4.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электронном виде

3. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
10 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
6
Аудан дық бюджет
4.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету
450 ауланы аралау, 33 шаруашылық кітабына деректерді енгізу.
1
6
Аудан дық бюджет
5. Қоқыс жинайтын жерлерді құруға көмек көрсету
12000 шаршы метр қоқыс үйетін
жерлерді көркейту.
1
6
Аудан дық бюджет
6. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
360 шаршы метр әктеу.100 шаршы метр албарларды жөндеу.
1
6
Аудандық бюджет
9.
"Озерный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
44000 шаршы метр аумақтағы қарды жинау. 7 шақырым көшелерді жинау. 25000 шаршы метр жолдың жағалауындағы арамшөптерді шабу. 30 дана ағаш отырғызу. 65 шаршы метрлік гүлзарларға бөлу. 41 дана
бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу. 30 дана бағаналарды әктеу, 2 дана ескерткішті жөндеу- сылақ, бояу.
2
6
Аудан дық бюджет
2. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
10 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
2
Аудан дық бюджет
3.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету
249 ауланы
аралау, 14 шаруашылық кітабына деректерді енгізу.
1
6
Аудан дық бюджет
4. Қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету
1700 шаршы метр қоқыс үйетін жерлерді көркейту.
1
6
Аудан дық бюджет
5. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
200 шаршы метр әктеу, 300 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 6 дана терезелерді, 8 дана есіктерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудан дық бюджет
10.
"Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
2500 шаршы метр аумақтағы қарды жинау.
8 шақырым
көшелерді жинау, 1200 метр көше жолдарын шөбін шабу. 300 шаршы метр иесіз қалған аумақтарды жинау. 30 дана ағаш отырғызу. 150 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 100 метр шіліктерді суару және кесу, 29 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу, Буденное ауылының жанындағы трассадан 8 метр
қашықтықта шіліктерді кесу. 4 дана
ескерткішті жөндеу- (сылау, бояу).
2
6
Аудан дық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
600 шаршы метр жолды жөндеу.
1
6
Аудан дық бюджет
3. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
20 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
2
Аудандық бюджет
4.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету

Обход 330 дворов, внесение данных в 22 похозяйственные книги
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Благоустройство кладбищ 7000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка стен 400 квадратных метров, утепление и покраска оконных рам 20 штук
1
6
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Пресновского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Очистка от снега центральных площадей 11700 квадратных метров, хоккейного корда 3000 квадратных метров Уборка улиц и парка Победы 58 километров , посадка деревьев 55 штук, разбивка цветников 510 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 650 метров, спиливание сухих деревьев и веток 120 деревьев. Обкос обочин дорог 40 километров и парка Победы. Ремонт памятников Великой отечественной войны (штукатурка ,побелка покраска) 3 штуки. Побелка и покраска бордюров 2 километра, побелка пасынков 210 штук
17
6
Районный бюджет
2.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий с.Железное
Уборка улиц 4 километра , посадка деревьев 15 штук. Разбивка цветников 120 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 150 метров, спиливание сухих деревьев и веток 30 деревьев
2
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в паводковый период
Очистка водосточных труб, дренажных канав 30 -40 километров, очистка от снега крыш и придворных территорий (участников Великой отечественной войны, одиноко поживающим престарелым и инвалидам) 30 дворов
4
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
Ремонт дорог 450 квадратных метров
2
6
Районный бюджет
5. Выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей 6000 штук размером 20x 30x40 сантиметров, установка каркасов и утрамбовка их снегом для строительства ледовых фигур 20 штук
6
1
Районный бюджет
6. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет
Формирование дел получателей адресной социальной помощи -200 дел. Формирование дел семей, имеющих детей до 18 лет-460 дел. Помощь в оформлении трудовых договоров, печатание бланков для оформления социальной помощи 1200 штук
2
6
Районный бюджет
7. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 2255 дворов, 143 похозяйственных книг
4
6
Районный бюджет

330 ауланы аралау, 22 шаруашылық кітаптарына деректерді енгізу.
1
6
Аудан дық бюджет
5. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді жабдықтауға көмек көрсету
7000 шаршы метр зиратты, 1000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудан дық бюджет
6. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
400 шаршы метр әктеу, 20 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудан дық бюджет
11.
"Преснов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
11700 шаршы метр аумақтағы
қарды жинау, 3000 шаршы метр хоккейный кордты,
көшелерді жинау және 58 шақырым.
Жеңіс алаңын жинау, 55 дана ағаш отырғызу, 510 шаршы метрлік гүлзарларды бөлу, 650 метр шіліктерді суару және кесу, 120 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу. 40 шақырым Жеңіс алаңын және жолдың жиегінің шөптерін шабу. 3 Ұлы Отан соғысына қатысушыларды ескерткішті жөндеу – (сылақ, бояу және әктеу) 2 көмкерме жол жиектерін әктеу және 210 ағаштың астын әктеу дана жас ағаштарды әктеу.
17
6
Аудан дық бюджет
2.Железное ауылының аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
4 шақырым
көшелерді жинау, 15 дана ағаш отырғызу. 120 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 150 метр шіліктерді суару және кесу, 30 ағаш бұталарын арамен кесу.
2
6
Аудан дық бюджет
3.Су тасқыны кезеңінде көрсетілетін көмек көрсету
Су құбырларды тазалау, дренаждық шұңқырларды 30-40 шақырым, 30 аула –
(мүгедектермен жалғызбасты қарттар, Ұлы Отан соғысына қатысушылардың) аумақтық
аулаларын жинау.
4
6
Аудан дық бюджет
4. Жолдарды жөндеу үстінде көмек көрсету
450 шаршы метр жолды жөндеу.
2
6
Аудан дық бюджет
5. Мұз қалашықтарын жасауда қосалқы жұмыстарды орындау
Мұз кірпіштерінен мұз қалашықтарын салу 6000 дана, 20х30х40 сантиметр көлемінде. 20 дана мұз
мүсіндерін жасау үшін қорабын орнату және оларды қармен тығындау.
6
1
Аудан дық бюджет
6. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
Атаулы
әлеуметтік көмекті алушылардан істі қалыптастыру-200 іс.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға – 460 іс. Еңбек шартын дайындауға көмек, 1200 дана әлеуметтік көмекті дайындау үшін бланктарды басып шығару.
2
6
Аудандық бюджет
7.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету
2255 ауланы аралау, 143 шаруашылық кітап бойынша деректерді енгізу.
4
6
Аудан дық бюджет

8. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа, малообеспеченных граждан, одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов
Заготовка дров, распиливание, колка и складирование 120 кубических метров
4
6
Районный бюджет
9. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Благоустройство кладбищ 25000 квадратных метров, свалок 5000 квадратных метров
4
6
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Пресноредутского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц от мусора 18 километров, посадка деревьев 100 штук, разбивка цветников 12 квадратных метров, подрезка кустарников 25 метров, спиливание сухих кустарников, ремонт памятников 6 штук (штукатурка, побелка, покраска), покраска детской игровой площадки
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
Ремонт дорог 25000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров и буртовки угля для аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиливание, колка и складирование 16 кубических метров. Ручная буртовка 26 тонн угля
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве свалок, кладбищ
Благоустройство свалок 3000 квадратных метров, кладбищ 6000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка 411,9 квадратных метров. Наклейка обоев 411,9 квадратных метров. Утепление и покраска окон 21штук
1
6
Районный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Троицкого сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка улиц от мусора 7 километра. Посадка деревьев 35 штук, разбивка и прополка цветников 60 квадратных метров, подрезка, спиливание сухих деревьев и веток 20 штук, ремонт 2 памятников побелка, покраска, откос обочин дорог - 25 километров
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
Ремонт дорог 300 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров одинокопроживающим престарелым
Складирование 30 кубических метров дров
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 249 дворов, внесение данных в 11 похозяйственных книг
2
3
Районный бюджет
14
Государственное учреждение "Управление юстиции Жамбылского района" Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 3000 дел
4
6
Районный бюджет
15
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский районный архив" управления культуры, архивов и документации Северо-Казахстанской области акимата Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
4000 дел
4
6
Районный бюджет
16
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района"

8. Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктері
және жалғыз басты қарттарға, қоныс аударған оралмандарға, селолық окруіг әкім аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға көмек көрсету
120 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
4
6
Аудан дық бюджет
9.Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді жабдықтауға көмек көрсету
25000 шаршы метрлі зират. 5000 шаршы метр қоқыс үйетін жерлерді көркейту
4
6
Аудан дық бюджет
12.
"Пресноредуть ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
18 шақырым
көшелерді жинау, 100 дана ағаш отырғызу, 12 шаршы
метрлік гүлзарлар бөлу, 25 метр
шіліктерді кесу, 6 дана ескерткішті жөндеу – (сылақ, бояу және әктеу), балалар ойын алаңын сырлау.
2
6
Аудан дық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
25000 шаршы
метр жолды жөндеу.
1
6
Аудан дық бюджет
3. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын және көмір дайындауға көмек көрсету
16 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
26 тонна көмірді қолмен тасу.
1
6
Аудан дық бюджет
4. Зират, қоқыс жинайтын жерлерді жабдықтауға көмек көрсету
3000 шаршы метр қоқыс үйілетін
жерлерді, 6000 шаршы метр зираттарды көркейту
1
6
Аудан дық бюджет
5. Ауылдық округ әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
411,9 шаршы метр әктеу. 411,9 шаршы метр обой жапсыру. 21 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудан дық бюджет
13.
"Троицкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
7 шақырым
көшелерді жинау. 35 дана ағаш отырғызу, 60 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 20 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу, 2 ескерткішті жөндеу – 25 шақырым, сылау, бояу және әктеу.
2
6
Аудан-дық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
300 шаршы метр жолды жөндеу.
1
6
Аудан-дық бюджет
3. Жалғыз тұратын қарттарға жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
30 текше метрлік отын дайындау.
1
6
Аудан-дық бюджет
4.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электрондық түрде құрастыруға көмек көрсету
249 ауланы аралау, 11 шаруашылық
кітап бойынша енгізілді.
2
3
Аудан-дық бюджет
14.
Қазақстан Республикасы әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаменті “Жамбыл ауданының Әділет басқармасы” мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмектесу
3000 істі
қалыптастыру.
4
6
Аудан-дық бюджет
15.
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасы-ның “Жамбыл аудандық мұрағаты” коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмектесу
4000 істі
қалыптастыру.
4
6
Аудан-дық бюджет
16.
"Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственной адресной социальной помощи и государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 2400 дел
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в ведении картотеки по учҰту безработных
Формирование 800 карточек персонального учета безработных
2
6
Районный бюджет

1. Атаулы
әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
2400 істі
қалыптастыру.
2
6
Аудан-дық бюджет
2.Жұмыссыздар-ды есепке алудағы мәліметтерді енгізудегі көмек көрсету
800 жұмыссыздарды есепке алудағы картотекалар.
2
6
Аудан-дық бюджет