Об организации общественных работ в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области в 2016 году
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года N 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 января 2016 года N 3571. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 12 мая 2016 года N 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 12.05.2016 N 120 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года №836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области в 2016 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2016 год.
3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения отдела занятости и социальных программ Мамлютского района Северо-Казахстанской области акимата Мамлютского района Cеверо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест - 210 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест - 210 человек.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы".
6. Условия общественных работ: пятидневная рабочая неделя продолжительностью 40 часов с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час.
Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области Акласова А.Е.

2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы N 407 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қаңтарда N 3571 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы N 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 12.05.2016 N 120 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабы 5) тармақшасына, 20 бабы 5 тармағына сәйкес "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында 2016 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2016 жылға арналған қоса берілген ұйымдардың Тізімі, қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімге сәйкес жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді іске асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс белгіленсін:
жұмыс орын қажеттілігі тапсырылғандар санында – 210 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілген санында – 210 адам.
5. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссызардың жалақысы Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 30 қарашадағы "2016-2018 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде аудандық бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары: аптасына бес жұмыс күнімен ұзақтылығы 40 сағат, екі демалыс күні (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күні, бір сағат ұзақтығымен түскі үзіліс.
Жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Еңбектің өзге шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен реттеледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің орынбасары Е.Ә.Ақласовқа жүктелсін.

8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким Мамлютского района
Северо-Казахстанской области Е. Бекшенов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции
Мамлютского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской
области Министерства юстиции
Республики Казахстан" А.Г.Нуралина
И.о. директора
Северо-Казахстанского
областного филиала
Республиканского
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Центр по недвижимости"
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Р.М.Баимбетов
Начальник
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Мамлютского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" Г.М.Байжанов
Директор коммунального
государственного учреждения
"Мамлютский районный архив"
управления культуры,
архивов и документации
Северо-Казахстанской области
акимата Северо-Казахстанской
области
О. Н. Рогачева
Утвержден
постановлением акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 18 декабря 2015 года № 407
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2016 год
№ п/п
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
Источник финанси-
рования
Продолжительность общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Андреевского сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка территории населенных пунктов 12000 метров квадратных, посадка деревьев 70 штук, скашивание травы вдоль дорог 10000 метров квадратных, побелка столбов 100 штук, очистка снега 3000 метров кубических
3
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения)
5 человек
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в обработке документов
Обработка 700 документов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 280 домов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2
Государственное учреждение
"Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Посадка 200 деревьев, уборка территорий 40000 метров квадратных, очистка снега 2500 метров кубических, скашивание травы вдоль дорог 10000 метров квадратных, вырубка ракиты 3500метров квадратных
9
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 445 домов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в благоустройстве кладбищ ,свалок
5000 метров квадратных
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3
Государственное учреждение
"Аппарат акима Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий

8. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының әкімі Е. Бекшенов
"КЕЛІСІЛДІ":
"Қазақстан Республикасы
әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
әділет департаменті
Мамлют ауданының
әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы Ә.Ғ.Нұралина
"Қазақстан Республикасы
әділет Министрілігінің
"Жылжымайтын мүлік
орталығы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы
республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының
Солтүстік Қазақстан облыстық
филиалының" директоры м.а.
Р.М.Баимбетов
"Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
ішкі істер департаменті
Мамлют ауданының
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Ғ.М. Байжанов
"Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
Солтүстік Қазақстан
облысының мәдениет,
мұрағаттар және құжаттамалар
басқармасы "Мамлют аудандық
мұрағаты" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
директоры О.Н. Рогачева
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 407 қаулысымен бекітілген
2016 жылға ұйымдардың, қоғамдық жұмыстар түрлерінің, көлемдерінің
тізбесі және қаржыландыру көздері
№ р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстардың көлемі
Жұмыс орындарының саны
Қаржыландыру көзі
Қоғамдық жұмыстың ұзақтығы (ай)
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
12000 шаршы метр елді-мекенді жерлердің аумағын жинау, 70 ағашты отырғызу, жол
жиегіндегі 10000 шаршы метр шөпті шабу,100 бағандарды ағарту, 3000 текше метр аумақты қар тазалау
3
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Жалғыз басты ауыратын қарт адамдарға күтім бойынша көмектесу (азық-түлік, дәрі-дәрмек сатып алу, бөлмелерді жинау)
5 адам
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. Құжаттарды өндеуге көмектесу
700 кұжатты өндеу
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4. Үй шаруашылық санағында және шаруашылық кітаптарды құрастыруға көмек көрсету
280 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыру және көркейтуге көмек көрсету
200 ағашты отырғызу, 40000 шаршы метр аумақты жинау, 2500 текше метр қар тазалау, 10000 шаршы метр жол жиегіндегі өсіп кеткен шөпті шабу, 3500 шаршы метр талдарды шабу.
9
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2.Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруына көмек көрсету
445 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3.Зираттарды,қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыруға көмек көрсету
5000 шаршы метр
2
Аудандық
бюджет
6 айдан артық емес
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознамен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету

Посадка 200 деревьев, уборка территории населенных пунктов от мусора 35000 метров квадратных, очистка снега 5000 метров кубических, побелка 200 столбов, скашивание травы 25000 метров квадратных, вырубка ракиты 8000 метров квадратных
8
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 500 домов
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 150 дел
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Пригородного сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка территории от мусора 45000 метров квадратных, очистка снега 10000 метров кубических, посадка 50 деревьев, побелка 160 опор, побелка 50 заборов 500 метров квадратных, скашивание травы вдоль обочин 38000 метров квадратных, подрезка кустарников 15 штук, разбивка клумб 200 метров квадратных, вырубка ракиты 100 метров квадратных
3
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 80 дел
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в благоустройстве свалки и скотомогильника
10000 метров квадратных
3
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 150 дел
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
5.Оказание помощи в благоустройстве
парков
220 метров квадратных
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
6.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 307 домов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
5
Государственное учреждение "Аппарат акима города Мамлютка Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий, оказание помощи в очистке скверов центральных площадей от снега
Уборка от мусора 220000 метров квадратных, побелка 100 заборов, 135 опор, скашивание травы вдоль обочин 15300 метров квадратных, покраска 25 скамеек, вскапывание 40 клумб, подрезка 100 кустарников.
Очистка снега-50000 метров кубических
51
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи в благоустройстве парков
5000 метров квадратных.
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в проведении работ связанных с весенними паводками
Очистка 67 водопропускных труб от снега и мусора 350 метров квадратных
10
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.Оказание помощи в формировании, обработке необходимых документов различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Оформление 1500 дел, помощь в работе с документами, ксерокопирование документов
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
5.Оказание помощи в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых
Заготовка дров 40 метров кубических
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
6.Оказание помощи в благоустройстве кладбищ
500 метров квадратных
5
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
7.Оказание помощи социально-уязвимым слоям населения в ремонте домов и квартир

200 ағаш отырғызу, 35000 шаршы метр елді мекенді жерлердің аумағын жинау, 5000 текше метр қар тазалау, 200 бағандарды ағарту, 25000 шаршы метр шөпті шабу, 8000 шаршы метр талдарды шабу
8
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2.Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға қөмек
көрсету
500 үйді аралап шығу
2
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3.Құжаттарды өңдеуде және сақтауға дайындауда көмек көрсету
150 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
45000 шаршы метр аумақты жинау, 10000 текше метр қарын тазалау, 50 ағашты отырғызу, 160 тіреулерді ағарту, 50 қоршауларды ағарту 500 шаршы метр, жол жиегі бойындағы шөпті шабу 38000 шаршы метр, талдарды кесу 15 дана гүл егетін жерлерді бөлу 200 шаршы метр, 100 шаршы метр талдарды шабу
3
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Жұмыспен қамту мәселесі жөнінде және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
80 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. Қоқыстарды жинауда және мал қорымын абаттандыруға көмек көрсету
10000 шаршы метр
3
Аудандық
бюджет
6 айдан артық емес
4. Кұжаттарды өндеуге және сақтауға дайындындауға көмек көрсету
150 істі қалыптастыру
1
Аудандық
бюджет
6 айдан артық емес
5. Саябақтарды көркейтуге көмек көрсету
220 шаршы метр
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
6.Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға, көмек көрсету
307 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды абаттандыруға және көгалдандыруға көмек көрсету, орталықты қардан тазалауға көмек көрсету
220000 шаршы метр қоқысты жинау, 100 қоршауды, 135 тіреулерді ағарту, жол жиегіндегі 15300 шаршы метр шөпті шабу, 25 орындықтарды сырлау, бүркекті тазалау, 40 гүл егетін жерді қазу, 100 бұталарды кесу, 50000 текше метр қар тазалау
51
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2.Саябақтарды көркейтуге көмектесу
5000 шаршы метр
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3.Су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізуге көмектесу
67 су ағатын құбырларды қардан және 350 шаршы метр қоқысты тазалау
10
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4. Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әр түрлі санаттарының қажет құжаттарын қалыптастыруға, өңдеуге көмектесу
1500 істі рәсімдеу, құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу, құжаттарды ксерокөшірмелеу
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
5. Халықтың аз қамтылған топтарына
және жалғыз тұратын қарттарға отын даярлауға көмек көрсету
Отын дайындау 40 текше метр
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
6. Зираттарды абаттандыруға көмек көрсету
500 шаршы метр
5
Аудандық
бюджет
7. Тұрғын үйлер мен пәтерлерді жөндеуге халықтың әлеуметтік әлсіз топтарына көмек көрсету

Ремонт 10 домов-700 метров квадратных, ремонт 5 квартир-250 метров квадратных
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
8.Оказание помощи в сборе налогов и других обязательных платежей в бюджет
Обход 3000 домов
3
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Посадка 50 деревьев, подрезка 50 деревьев, уборка населенных пунктов 10000 метров квадратных, побелка столбов 100 штук, разбивка клумб 200 метров квадратных, скашивание травы вдоль дорог 2500 метров квадратных, прополка клумб 200 метров квадратных, уборка снега 2000 метров кубических.
8
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
7
Государственное учреждение
" Аппарат акима Дубровинского
сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка снега 4000 метров кубических, скашивание травы вдоль дорог 3500 метров квадратных, посадка саженцев 100 штук, разбивка клумб-200метров квадратных, побелка 200 опор, побелка заборов 1500 метров квадратных, уборка населенных пунктов от мусора 35000 метров квадратных, прополка клумб-200 метров квадратных
6
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи в сборе
налогов и других обязательных платежей
Обход 550 домов
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 550 домов
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.Оказание помощи в текущем ремонте дорог в населенных пунктах, засыпка ям и выбоин подручным материалом
Засыпка ям и выбоин подручным материалом-1000метров квадратных
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
5.Оказание помощи в благоустройстве кладбищ
1000 метров квадратных
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
8
Государственное учреждение
" Аппарат акима Кызыласкерского
сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка территорий от мусора 10000 метров квадратных, скашивание травы вдоль дорог 3000 метров квадратных, побелка 35 опор, очистка снега 1000 метров кубических
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка территорий 25000 метров квадратных, подрезка кустарников 200штук, побелка деревьев 30 штук , вскапывание клумб 2500 метров квадратных, скашивание травы вдоль дорог 4500 метров квадратных.

10 үй - 700 шаршы метр жөндеу, 5 пәтер - 250 шаршы метр жөндеу
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
8. Бюджетке салық және басқа міндетті төлемдерді жинауға көмек көрсету
3000 үйді аралау
3
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды абаттандыруға және көгалдандыруға көмек көрсету
50 ағаштарды отырғызу, 50 ағашты кесу, 10000 шаршы метр елді мекенді жерлерді жинау, бағаналарды ағарту 100 дана, 200 шаршы метр гүл егетін жерлерді бөлу, 2500 шаршы метр жол жиегіндегі шөпті шабу, 200 шаршы метр гүл егетін жерлердің шөбін жұлу, 2000 текше метр қарды тазарту
8
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды абаттандыруға және көгалдандыруға көмек көрсету
Қар тазалау 4000 текше метр, 3500 шаршы метр жол бойындағы шөптерді шабу, жас ағаштарды отырғызу 100 дана, 200 метр - гүлзарларды бөлу, 200 метр гүл егетін жерлерді бөлу, 200 тіреулерді ағарту 1500 шаршы метр қоршауды ағарту, 35000 шаршы метр елді – мекендерді қоқыстан тазарту, 200 шаршы метр гүлзарлардың шөбін жұлу
6
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2.Бюджетке салық және басқа міндетті төлемдерді жинауда көмек көрсету
550 үйді аралау
2
3. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды кұруға қөмек көрсету
550 үйді аралап шығу
2
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4.Елді мекендердегі жолдарды ағымдағы жөндеуге көмектесу.Қолда бар материалдармен шұнқырларды және ойларды
1000 шаршы метр қол материалдармен шұнкырларды толтыру
2
Аудандық
бюджет
6 айдан артық емес
5.Зираттарды жайластыруға көмек көрсету
1000 шаршы метр
2
Аудандык бюджет
6 айдан артық емес
8
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды абаттандыруға және көгалдандыруға көмек көрсету
Аумақтарды жинау 10000 шаршы метр, жол жиегіндегі шөпті шабу 3000 шаршы метр, 35 тіреулерді ағарту, 1000 текше метр қарды тазалау
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1.Аумақтарды абаттандыруға және көгалдандыруға көмек көрсету
25000 шаршы метр аумақтарды жинау, 200 дана жас ағаштарды кесу, 30 дана ағашты ағарту, 2500 шаршы метр гүлзарларды қазып алу, 4500 шаршы метр жол жиегіндегі шөпті шабу.

Очистка снега 1000 метров кубических, вырубка ракиты вдоль дорог 5000 метров квадратных
3
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи в текущем ремонте дорог в населенных пунктах. Засыпка ям и выбоин подручным материалом
Засыпка ям и выбоин подручным материалом-50 метров квадратных
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в благоустройстве кладбищ
500 метров квадратных
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 142 дома
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
5.Оказание помощи в обработке документов
Обработка 150 документов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
6.Оказание помощи по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения)
5 человек
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
10
Государственное учреждение
"Аппарат акима Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка территории 13000 метров квадратных, очистка снега 900 метров кубических
8
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка снега 2000 метров кубических, уборка территории 18000 метров квадратных, cкашивание травы 25000 метров квадратных
5
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 1160 домов
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в обработке документов
Обработка 500 документов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Становского сельского округа
Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка территории 35000 метров квадратных, посадка 150 деревьев, побелка 150 деревьев, скашивание травы 20000 метров квадратных,
уборка снега 1000 метров кубических
6
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 400 домов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в благоустройстве кладбищ
1000 метров квадратных
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
13
Коммунальное государствен ное учреждение "Мамлютский районный архив"управления культуры, архивов и документации Северо-Казахстанской области акимата Северо-Казахстанской области
1.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 2250 дел
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
14
Мамлютское районное отделение Северо-Казахстанского областного филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр по недвижимости" Министерства юстиции Республики Казахстан
1.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов
Обработка 450 дел
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
15
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Мамлютского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
1.Оказание помощи в формировании, обработке необходимых документов и в проведении работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Оформление 3500 дел
9
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
16
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел
Мамлютского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
1.Оказание помощи в обслуживании и документировании регистрации
населения по месту постоянного жительства, оказание помощи в формировании, обработке необходимых документов и в проведении работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Формирование 2500 дел
9
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
1.Оказание помощи в формировании, обработке необходимых документов по регистрации актов гражданского состояния
Формирование 1700 дел
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев

1000 текше метр қарды тазалау, 5000 шаршы метр жол бойындағы талдарды шабу
3
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Елді мекендердегі жолдарды ағымдағы жөндеуге көмектесу. Қолда бар материалдармен
шұңқырларды және ойларды толтыру
50 шаршы метр қол материалдарымен шұңқырларды толтыру
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. Зираттарды жайластыруға көмек көрсету
500 шаршы метр
1
Аудандық
бюджет
6 айдан артық емес
4. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды кұруға қөмек көрсету
142 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
5. Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
150 құжатты өңдеу
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
6. Жалғыз басты ауыратын қарт адамдарға күтім бойынша көмектесу (азық-түлік, дәрі-дәрмек сатып алу, бөлмелерді жинау)
5 адам
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды абаттандыруға және көгалдандыруға көмек көрсету
13000 шаршы метр аумақты тазарту, 900 текше метр қарды тазалау
8
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды абаттандыруға және көгалдандыруға көмек көрсету
2000 шаршы метр қарды тазалау, 18000 шаршы метр аумақты тазарту, 25000 шаршы метр шөпті шабу
5
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2.Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға көмек көрсету
1160 үйді аралап шығу
2
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3.Құжаттарды өндеуге көмектесу
500 құжаттарды өңдеу
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды абаттандыруға көгалдандыруға көмек көрсету
35000 шаршы метр аумақтарды жинау, 150 ағаш отырғызу, 150 ағашты ағарту, 20000 шаршы метр шөп шабу, 1000 текше метр қар тазалау
6
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Үй шаруашылығын санағында және шаруашылық кітаптарды құруға қөмек көрсету
400 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. Зираттарды жайластыруға көмек көрсету
1000 шаршы метр
1
Аудандық
бюджет
6 айдан артық емес
13
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасы" Мамлют аудандық мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды өңдеу және сақтау дайындығына көмек көрсету
2250 істі қалыптастыру
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
14
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Құқықтық қызмет көрсету және тіркеу қызметі комитеті "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Мамлют аудандық филиалы
1. Құжаттарды өңдеу және сақтау дайындығына көмек көрсету
450 істі қалыптастыру
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
15
"Қазақстан Республикасы әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті Мамлют ауданының әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
1. Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әр түрлі санаттарының мәліметтер базасын жүргізу бойынша қажет құжаттарды қалыптастыруға, өңдеуге және жұмыстарды орындауға көмектесу
3500 істі рәсімдеу
9
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
16
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің Мамлют ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Халықтың тұрақты мекен-жайы бойынша тіркеуін және құжаттауға, қызмет көрсетуге көмек көрсету,әлеуметтік қорғауға мұқтаж тұрғындардың қажетті қужаттарын құру,өндеу және әр түрлі санаттар бойынша мәліметтер базасын жүргізу бойынша жұмыстарды орындауға көмек көрсету
2500 істі қалыптастыру
9
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
17
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Азаматтық хал актілерін тіркеу бойынша қажетті құжаттарды құрастыруға, өңдеуге көмек көрсету
1700 істі қалыптастыру
2
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес