О внесении изменений и дополнения в решение XXІХ сессии областного маслихата V созыва от 15 декабря 2014 года № 337-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение областного маслихата Атырауской области от 04 сентября 2015 года № 386-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 сентября 2015 года № 3296. Утратило силу решением Атырауского областного Маслихата от 18 января 2016 года № 443-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 18.01.2016 № 443-V (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении областного бюджета на 2015-2017 годы, областной маслихат V созыва на очередной XXХІV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXІХ сессии областного маслихата от 15 декабря 2014 года № 337-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3075, опубликовано 15 января 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
цифры "137 125 474" заменить цифрами "139 603 382";
цифры "57 481 518" заменить цифрами "59 498 133";
цифры "956 678" заменить цифрами "1 413 126";
цифры "1 610" заменить цифрами "2 610";
цифры "78 685 668" заменить цифрами "78 689 513";
цифры "142 025 311" заменить цифрами "143 232 879";
цифры "3 555 020" заменить цифрами "3 543 470";
цифры "922 960" заменить цифрами "934 510";
цифры "2 828 000" заменить цифрами "4 073 701";
цифры "2 846 000" заменить цифрами "4 091 701";
цифры "-11 282 857" заменить цифрами "-11 246 668";
цифры "11 282 857" заменить цифрами "11 246 668";
цифры "918 607" заменить цифрами "954 796";
в пункте 2:
в абзаце "по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты":
в строке "городу Атырау" цифру "50" заменить цифрой "55";
в абзаце "по социальному налогу":
строки "Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам – 50% и Кзылкогинскому району – 60%;" изложить в следующей редакции:

V шақырылған облыстық мәслихаттың ХХІХ сессиясының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 337-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 04 қыркүйектегі № 386-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қыркүйекте № 3296 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 443-V шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 18.01.2016 № 443-V шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2015-2017 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХХІV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХIХ сессиясының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 337-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3075 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
"137 125 474" деген сандар "139 603 382" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 481 518" деген сандар "59 498 133" деген сандармен ауыстырылсын;
"956 678" деген сандар "1 413 126" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 610" деген сандар "2 610" деген сандармен ауыстырылсын;
"78 685 668" деген сандар "78 689 513" деген сандармен ауыстырылсын;
"142 025 311" деген сандар "143 232 879" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 555 020" деген сандар "3 543 470" деген сандармен ауыстырылсын; "922 960" деген сандар "934 510" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 828 000" деген сандар "4 073 701" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 846 000" деген сандар "4 091 701" деген сандармен ауыстырылсын;
"-11 282 857" деген сандар "-11 246 668" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 282 857" деген сандар "11 246 668" деген сандармен ауыстырылсын;
"918 607" деген сандар "954 796" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" деген абзацта:
"Атырау қаласына" деген жолдағы "50" саны "55" санымен ауыстырылсын;
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацта:
"Құрманғазы, Индер, Исатай, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына – 50% және Қызылқоға ауданына - 60%;" деген жол келесі редакцияда мазмұндалсын:

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, промышленности и развития предпринимательства (А. Жубанов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Абдолов
Секретарь маслихата С. Лукпанов
Приложение к решению ХХХІV сессии областного маслихата от 4 сентября 2015 года № 386-V
Приложение 1 к решению ХХІХ сессии областного маслихата от 15 декабря 2014 года № 337-V
Областной бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, өнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ә. Жұбанов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Абдолов
Мәслихат хатшысы C. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың ХХХІV
сессиясының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 386-V шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың ХХІХ
сессиясының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 337-V шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

8976200
253
Управление здравоохранения области
8976200
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
771508
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
145945
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
7938213
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
120534
5
Другие виды медицинской помощи
562521
253
Управление здравоохранения области
562521
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
538128
029
Областные базы спецмедснабжения
24393
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2895840
253
Управление здравоохранения области
1483259
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
71139
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
155454
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
54430
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
46735
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
33220
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
465
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1121816
271
Управление строительства области
1412581
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1412581
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1799736
1
Социальное обеспечение
972179
256
Управление координации занятости и социальных программ области
746397
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
121557
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
321705
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
92971
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

8976200
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8976200
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
771508
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
145945
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
7938213
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
120534
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
562521
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
562521
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
538128
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24393
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2895840
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1483259
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71139
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
155454
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
54430
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
46735
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
33220
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
465
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1121816
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1412581
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1412581
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1799736
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
972179
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
746397
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
121557
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
321705
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
92971
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

210164
261
Управление образования области
225782
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
187424
037
Социальная реабилитация
38358
2
Социальная помощь
377725
256
Управление координации занятости и социальных программ области
377725
003
Социальная поддержка инвалидов
241398
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
8718
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
15777
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
110420
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1412
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
449832
256
Управление координации занятости и социальных программ области
352791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82307
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
5146
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
51784
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
13356
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50198
263
Управление внутренней политики области
39136
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39136
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11460
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
11460
298
Управление государственной инспекции труда области
46445
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

210164
261
Облыстың білім басқармасы
225782
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
187424
037
Әлеуметтік сауықтандыру
38358
2
Әлеуметтiк көмек
377725
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
377725
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
241398
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8718
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15777
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110420
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1412
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
449832
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
352791
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82307
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5146
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
51784
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
13356
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
150000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50198
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39136
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39136
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11460
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11460
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
46445
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

501745
007
Развитие теплоэнергетической системы
71250
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
77580
071
Развитие газотранспортной системы
352915
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2556481
1
Сельское хозяйство
1294360
255
Управление сельского хозяйства области
1163753
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
54711
003
Капитальные расходы государственного органа
3094
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
114156
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
5963
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
99975
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
35119
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
133163
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
11836
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
705379
719
Управление ветеринарии области
130607
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
38460
003
Капитальные расходы государственного органа
612
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
45921
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
2
Водное хозяйство
278427
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

501745
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
71250
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
77580
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
352915
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2556481
1
Ауыл шаруашылығы
1294360
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1163753
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54711
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3094
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
114156
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
5963
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
99975
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
35119
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
133163
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
11836
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
705379
719
Облыстық ветеринария басқармасы
130607
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38460
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
612
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
45921
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өкілеттіктердің берілуіне байланысты агроөнеркәсіптік кешен саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2
Су шаруашылығы
278427
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы