Об организации и финансировании общественных работ
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 15 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 января 2015 года № 3098. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 18 апреля 2016 года № 510
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 18.04.2016 № 510 (вступает в силу со дня подписания).
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шакирову Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ожаев Н.
(ПГА) __ (УГИТАО) __ (СППАО) __ (ПАО) __ (ГУВД) __ (АААО) __ (АОТИ) __ (Жайық-Каспий БВИ) __ (ДЮАО) __ (УЮГА) __ (УКПССУГПАО) __ (ДКСОАО) __ (ДКТСЗМАО) __ (ДККМФДАО) __ (КАОС) __ (ДКАО) __ (ИФКАО) __ (ДГДАО) __ (УГДГА) __ (ОУДОГА) __ (ДДОАО) __ (ДСАО) __ (ДКРЕМЗКАО) __ (ДЧСАО) __ (ДВДАО) __ (ЗРАОСО) __
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Атырауского
городского суда № 2
А. Ташенова
29.12.2014 г.
Испоняющий обязанности прокурора
государственного учреждения
"Прокуратура города Атырау
Атырауской области"
В. Малахов
29.12.2014 г.
Председатель специализированного
административного суда города
Атырау Атырауской области
Б. Кадыргалиев
29.12.2014 г.
Председатель специализированного
межрайонного экономического суда
Атырауской области
Б. Жаманбаев
29.12.2014 г.
Руководитель государственного
учреждения "Управление
государственной инспекции труда
Атырауской области"
С. Ишай
29.12.2014 г.
Председатель Атырауского
Городского филиала Атырауского
областного общества инвалидов
С. Утегалиев
29.12.2014 г.
Прокурор государственного
Учреждения "Специализированная
Природоохранная прокуратура
Атырауской области"
К. Утеулиев
28.12.2014 г.
Прокурор государственного
Учреждения "Прокуратура
Атырауской области"
Г. Тогызбаев
Начальник государственного
учреждения "Управление
внутренних дел города Атырау
Департамента внутренних дел
Атырауской области"
К. Умбеткалиев
28.12.2014 г.
Председатель Атырауского
Городского филиала Республиканского
Общественного объединения
"Организация ветеранов"
А. Бекеш
28.12.2014 г.
Директор учреждения
"Газета Ар-честь"
К. Батыров
28.12.2014 г.
Председатель общественного
объединения Садоводов "Беймахис"
А. Гумаров
29.12.2014 г.
Руководитель государственного
учреждения "Аппарат акима
Атырауской области
Республики Казахстан"
Е. Баспаев
29.12.2014 г.
Руководитель государственного
учреждения "Атырауская областная
территориальная инспекция
комитета государственной
инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
А. Жангалиев
29.12.2014 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Жайык-Каспийская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Б. Куанов
29.12.2014 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Департамент юстиции
Атырауской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
С. Тургарин
29.12.2014 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции города Атырау
Департамента юстиции
Атырауской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
А. Кадралиев
29.12.2014 г.
Директор "Института судебной
Экспертизы по Атырауской области"
(г.Атырау) Государственного учреждения
"Центр судебной экспертизы"
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
Б. Шайхин
26.12.2014 г.
Начальник государственного
учреждения "Управление Комитета
по правовой статистике и
специальным учетам Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан по
Атырауской области"
Б. Тазабеков
26.12.2014 г.
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Департамент по
контролю в сфере образования
Атырауской области Комитета
по контролю в сфере образования
и науки Министерства образования
и науки Республики Казахстан"
С. Калуова
26.12.2014 г.
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент Комитета труда,
социальной защиты и миграции
Министерства здравоохранения и
социального развития
Республики Казахстан
по Атырауской области"
Т .Естебаев
26.12.2014 г.
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент Комитета контроля
медицинской и фармацевтической
деятельности по Атырауской
области Министерства здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан"
Б. Газизов
26.12.2014 г.
Директор Атырауского областного
Филиала Республиканского государственного
казенного предприятия
"Государственный центр по выплате
пенсий Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан"
Б. Бекенов
26.12.2014 г.
Руководитель государственного
учреждения "Канцелярия
Атырауского областного суда
Департамента по обеспечению
деятельности судов при Верховном
Суде Республики Казахстан
(аппарата Верховного Суда
Республики Казахстан)"
Г. Джумагалиева
26.12.2014 г.
Руководитель государственного
учреждения "Департамент
казначейства по Атырауской области
Комитета казначейства Министерства
финансов Республики Казахстан"
А. Серикбаев
26.12.2014 г.
Руководитель государственного
учреждения "Инспекция финансового
контроля по Атырауской области
Комитета финансового контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан"
М. Лукпанов
29.12.2014 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Департамент государственных
доходов по Атырауской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
М. Такиев
29.12.2014 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
Доходов по городу Атырау
Департамента государственных
доходов по Атырауской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ж. Тлеулес
28.12.2014 г.
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Объединенное управление
по делам обороны города Атырау"
Министерства обороны
Республики Казахстан
С. Арапбаев
29.12.2014 г.
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Департамент по делам
обороны Атырауской области"
Министерства обороны
Республики Казахстан
Р. Ниеталиев
29.12.2014 г.
Директор Атырауского областного
филиала акционерного общества
"Национальная компания
"ҚазАвтоЖол"
Ж. Шарипов
26.12.2014 г.
Директор Атырауского филиала
Республиканского государственного
предприятия на праве
хозяйственного ведения "Научно-
производственный центр земельного
кадастра" Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и
управления земельными ресурсами
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
К. Темиров
29.12.2014 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Департамент статистики
Атырауской области Комитета по
Статистике Министерства национальной
экономики Республики Казахстан"
Г. Мухангалиева
29.12.2014 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Департамент Комитета по
Регулированию естественных монополий
и защите конкуренции Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан по
Атырауской области"
А. Аламан
26.12.2014 г.
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Департамент по
чрезвычайным ситуациям Атырауской
области Комитета по чрезвычайным
ситуациям Министерства внутренних
дел Республики Казахстан"
М. Курманов
27.12.2014 г.
Начальник государственного
учреждения "Департамент
внутренних дел Атырауской области
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан"
А. Жалмуханбетов
27.12.2014 г.
Начальник государственного
учреждения "Западный региональный
аэромобильный оперативно-спасательный
отряд" (город Атырау) Комитета
по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Б. Кадырханов
27.12.2014 г.
Председатель общественного |
объединения "Мүгедек әлемі"
К. Нуржигитова
29.12.2014 г.
Первый заместитель Атырауского
областного филиала общественного
объединения "Партия "Нұр Отан"
Е. Бектемиров
29.12.2014 г.

Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 1 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қаңтарда № 3098 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 510 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 18.04.2016 № 510 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабын басшылыққа алып, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабы және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысы негізінде, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстар ұйымдарының тізбелері, түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Г.Шәкіроваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Ожаев
(АҚП) __ (АОМЕИБ) __ (АОМТҚП) __ (АОП) __ (АҚІІБ) __ (АОӘА) __ (АОАИ) __ (Жайық-Каспий БCИ) __ (АОӘД) __ (АҚӘБ) __ (ҚСАЕАЖКАОБ) __ (АОБСБД) __ (ЕӘҚКҚККАОД) __ (МФҚБКАОД) __ (АОСК) __ (АОҚД) __ (АОҚБИ) __ (АОМКД) __ (АҚМКБ) __ (АҚҚІЖББ) __ (АОҚІЖД) __ (АОСД) __ (ТМРБҚКАОД) __ (АОТЖД) __ (АОІІД) __ (БӨАЖҚЖ) __
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қаласының №2 сотының
төрайымы
А. Тәшенова
29.12.2014 ж.
"Атырау облысы Атырау қаласының
прокуратурасы" мемлекеттік
мекемесінің прокурорының міндетін атқарушы
В. Малахов
29.12.2014 ж.
Атырау облысы Атырау қаласының
мамандандырылған әкімшілік
сотының төрағасы
Б. Кадыргалиев
29.12.2014 ж.
Атырау облыстық мамандандырылған
ауданаралық экономикалық сотының
төрағасы
Б. Жаманбаев
29.12.2014 ж.
"Атырау облысы мемлекеттік еңбек
инспекциясы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С. Ишай
29.12.2014 ж.
Атырау облыстық мүгедектер
қоғамының Атырау қалалық
филиалының төрағасы
С. Утегалиев
29.12.2014 ж.
"Атырау облысының мамандандырылған
табиғат қорғау прокуратурасы"
мемлекеттік мекемесінің прокуроры
Қ. Өтеулиев
28.12. 2014 ж.
"Атырау облысының прокуратурасы"
мемлекеттік мекемесінің прокуроры
Ғ. Тоғызбаев
28.12. 2014 ж.
"Атырау облысының Ішкі істер
департаменті Атырау қаласының
Ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Қ. Үмбетқалиев
28.12. 2014 ж.
"Ардагерлер ұйымы" республикалық
қоғамдық бірлестігінің Атырау
қалалық филиалының төрағасы
Ә. Бекеш
28.12. 2014 ж.
"Ар-честь газеті"
мекемесінің директоры
Қ.Батыров
28.12. 2014 ж.
"Беймахис" бағбандар қоғамдық
бірлестігінің төрағасы
А.Гумаров
29.12. 2014 ж.
"Қазақстан Республикасы
Атырау облысы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Баспаев
29.12. 2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік
Инспекция комитетінің Атырау облыстық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
А. Жанғалиев
29.12. 2014 ж.
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Жайық-Каспий бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Қуанов
29.12. 2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігінің Атырау облысы
Әділет департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
С.Тұрғарин
29.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Атырау облысы
Әділет департаментінің Атырау
қаласының Әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А. Кадралиев
29.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігінің Сот сараптамасы
орталығы" мемлекеттік мекемесінің
"Атырау облысы бойынша Сот
Сараптамасы институты" (Атырау қ.)
директоры
Б. Шайхин
26.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Бас
прокуратурасы Құқықтық статистика
және арнайы есепке алу жөніндегі
комитетінің Атырау облысы бойынша
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Б. Тазабеков
26.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Білім
және ғылым министрлігінің Білім
және ғылым саласындағы бақылау
комитеті Атырау облысының Білім
саласындағы бақылау департаменті"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
С. Қалуова
26.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
Сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон
Комитетінің Атырау облысы бойынша
департаменті" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Т. Естебаев
26.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
Медициналық және фармацевтикалық
қызметті бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Ғазизов
26.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің зейнетақы төлеу
жөніндегі мемлекеттік орталығы"
республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының
Атырау облыстық филиалының
директоры
Б. Бекенов
26.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Соты жанындағы Соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаментінің
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Соты аппаратының) Атырау облыстық
сотының кеңсесі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г. Джумагалиева
26.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Қазынашылық
комитетінің Атырау облысы
бойынша қазынашылық департаменті"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Серикбаев
26.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Қаржылық бақылау
комитетінің Атырау облысы бойынша
Қаржылық бақылау инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Лукпанов
29.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Мемлекеттік кірістер
Комитетінің Атырау облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М. Такиев
29.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Атырау облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Атырау қаласы
бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж. Тлеулес
28.12.2014 ж.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігі "Атырау қаласының қорғаныс
істері жөніндегі біріктірілген басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
С. Арапбаев
29.12.2014 ж.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігі "Атырау облысының
қорғаныс істері жөніндегі департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р. Ниеталиев
29.12.2014 ж.
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы"
акционерлік қоғамының Атырау облыстық
филиалының директоры
Ж. Шарипов
26.12.2014 ж.
Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері және
жер ресурстарын басқару комитетінің "Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Атырау филиалының директоры
Қ. Теміров
29.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитеті Атырау
Облысының Статистика департаменті"
Республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г. Муханғалиева
29.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А. Аламан
26.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Ішкі
Істер министрлігінің Төтенше жағдайлар
комитеті Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесінің
бастығының міндетін атқарушы
М. Құрманов
27.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Ішкі
Істер министрлігі Атырау облысының
Ішкі істер департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
А. Жалмуханбетов
27.12.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Төтенше
жағдайлар комитетінің
"Батыс өңірлік аэромобильді жедел
құтқару жасағы (Атырау қаласы)"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б. Қадырханов
27.12.2014 ж.
"Мүгедек әлемі" қоғамдық
бірлестігінің төрайымы
К. Нұржігітова
29.12.2014 ж.
"Нұр Отан" партиясы" қоғамдық
бірлестігінің Атырау облыстық
филиалы төрағасының бірінші орынбасары
Е. Бектеміров
29.12.2014 ж

Приложение к постановлению акимата города Атырау от 15 января 2015 года № 1
Перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников МЗПх1,5; МЗПх2,0 (размер оплаты труда безработных предусматривется на основании индивидуального трудового договора)
Источники их финансирования
1
Государственное учреждение "Канцелярия Атырауского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
(аппарата Верховного суда Республики Казахстан)
2
Атырауской городской суд № 2
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
3
Специализированный межрайонный экономический суд Атырауской области
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив
300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
4
Специализированный административный суд города Атырау Атырауской области
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив
600 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
5
Государственное учреждение "Прокуратура Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив
500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
6
Государственное учреждение "Прокуратура города Атырау Атырауской области"
Делопроизводитель Курьер
Уборка помещений
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив
500 документов
Разнос документов 200 документов
5000х90 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
1,5
Местный бюджет
7
Государственное учреждение "Специализированная природоохранная прокуратура Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив
500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
8
Республиканское государственное учреждение "Департамент юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив
500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
9
Государственное учреждение "Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив
500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
10
Государственное учреждение "Депаратамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив
7000 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
11
Государственное учреждение "Городское управление внутренних дел города Атырау Департамента внутренних дел Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с ксероксом, подшивка в архив
200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
12
Государственное учреждение "Пункт миграционной полиции Департамента Внутренних дел по Атырауской области Управления внутренних дел города Атырау"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив
600 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
13
Республиканское государственное учреждение "Департамент по делам обороны Атырауской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Делопроизводитель
Уборка помещений
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив
300 документов

Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 1 қаулысы қосымша
Қоғамдық жұмыстар ұйымдарының тізбелері, түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Қоғамдық жұмыстың көлемі
Қоғамдық жұмыстың нақты жағдайлары
Қатысушылар төлемақысының мөлшері ең төменгі жалақының 1,5 және 2,0 еселеген мөлшері (жұмыссыздар дың еңбекақы мөлшері жеке еңбек шарты негізінде қарастырылады)
Қаржыландыру көзі
1
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Атырау облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
2
Атырау қаласының № 2 соты
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
3
Атырау облыстық мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
4
Атырау облысы Атырау қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 600 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
5
"Атырау облысының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
6
"Атырау облысы Атырау қаласының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман Ғимарат тазалығы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат Құжат асымалдау 200 құжат 5000х90 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
1,5
Жергілікті бюджет
7
"Атырау облысының мамандандырылған табиғат қорғау прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
8
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Атырау облысы Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа Түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
9
"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Атырау облысы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
10
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 7000 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
11
"Атырау облысының Ішкі істер департаменті Атырау қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
12
Атырау облысы Ішкі істер депаратменті Атырау қаласының Ішкі істер басқармасы Көші-қон полиция бөлімшесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 600 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
13
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Атырау облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші, Ғимарат тазалығы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат

100х30 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
14
Республиканское государственное учреждение "Объединенное управление по делам обороны города Атырау" Министерства обороны Республики Казахстан
Делопроизводитель
Курьер
Оператор компьютерной техники
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Разнос документов 1000 документов
Ремонт, обслуживание
3 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
1,5
Местный бюджет
15
Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
16
Государственное учреждение "Западный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд" (город Атырау) Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Оператор компьютерной техники
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Ремонт, обслуживание 3 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
17
Государственное учреждение "Департамент по контролю в сфере образования Атырауской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
18
Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета труда, социальной защиты и миграции Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан по Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
19
Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности по Атырауской области Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
20
Государственное учреждение "Департамент казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
21
Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
22
Республиканское государственное учреждение "Департамент статистики Атырауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Оператор компьютерной техники
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Ремонт, обслуживание 12 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
23
Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Атырауской области
Курьер
Оператор компьютерной техники
Разнос документов 300 документов
Ремонт, обслуживание 3 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
2
1,5
Местный бюджет
24
Республиканское государственное учреждение "Департамент по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
25
Государственное учреждение "Аппарат акима Атырауской области Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 7000 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
26
Государственное учреждение "Управление государственной инспекции труда Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
27
Государственное учреждение "Управление земельных отношений Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
28
Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
29
Государственное учреждение "Управление финансов Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
Курьер
Разнос документов 40 документов
2
30
Государственное учреждение "Городской отдел образования"
Делопроизводитель
Курьер
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Разнос документов 40 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
31
Государственное учреждение "Управление строительства Атырауской области"
Делопроизводитель
Курьер
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Разнос документов 40 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
32
Государственное учреждение "Управление образования Атырауской области"
Делопроизводитель
Курьер
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Разнос документов 50 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
33
Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
34
Государственное учреждение "Управление предпринимательства и индустриально- инновационного развития Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
35
Государственное учреждение "Управление по делам религий Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
36
Государственное учреждение "Управление внутренней политики Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
37
Государственное учреждение "Управление координации занятости и социальных программ Атырауской области"
Делопроизводитель
Курьер
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Разнос документов 50 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
38
Республиканское государственное учреждение "Атырауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
39
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Атырауской области"
Делопроизводитель
Курьер
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Разнос документов 40 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
40
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
41
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции города Атырау Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 600 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
42
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Атырау Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
43
Государственное учреждение "Управление по вопросам молодежной политики Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
44
Государственное учреждение "Аппарат акима города Атырау"
Делопроизводитель
Курьер
Оператор компьютерной техники
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Разнос документов 40 документов
Ремонт, обслуживание 25 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
1,5
Местный бюджет
45
Государственное учреждение "Атырауский городской отдел финансов"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 60 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
46
Государственное учреждение "Городской отдел физической культуры и спорта"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
47
Государственное учреждение "Городской отдел культуры и развития языков"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
48
Государственное учреждение "Городской отдел архитектуры и градостроительства"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
49
Государственное учреждение "Городской отдел земельных отношений"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
50
Государственное учреждение "Городской отдел строительства"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
51
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и и автомобильных дорог"
Делопроизводитель
Оператор компьютерной техники
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
Ремонт, обслуживание 25 компьютер
52
Государственное учреждение "Городской отдел внутренней политики"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
53
Государственное учреждение "Городской отдел предпринимательства"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
54
Государственное учреждение " Атырауский городской отдел занятости и социальных программ"
Делопроизводитель
Курьер
Оператор компьютерной техники
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 2000 документов
Разнос документов 700 документов
Ремонт, обслуживание 25 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
1,5
Местный бюджет
55
Государственное учреждение "Городской отдел сельского хозяйства"
Делопроизводитель
Курьер
Оператор компьютерной техники
Уборка помещений

100х30 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
14
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Атырау қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Шабарман
Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу
200 құжат
Құжат тасымалдау
1000 құжат
Жөндеу, күтіп баптау
3 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
1,5
Жергілікті бюджет
15
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу
400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
16
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің "Батыс өңірлік аэромобильді жедел құтқару жасағы (Атырау қаласы)" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Жөндеу, күтіп баптау 3 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
17
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Атырау облысының Білім саласындағы бақылау департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
18
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
19
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу
200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
20
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Атырау облысы бойынша қазынашылық департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
21
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу
200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
22
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Атырау облысының Статистика департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу
300 құжат
Жөндеу, күтіп баптау
12 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
23
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Шабарман
Компьютерлік техника операторы
Құжат тасымалдау
300 құжат
Жөндеу, күтіп баптау
3 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
2
1,5
Жергілікті бюджет
24
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Атырау облысы тұтынушыларының құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
25
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 7000 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
26
"Атырау облысы мемлекеттік еңбек инспекция басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
27
"Атырау облысы Жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
28
"Атырау облысы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
29
"Атырау облысы Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
Шабарман
Құжат тасымалдау 40 құжат
2
30
"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат Құжат тасымалдау 40 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
31
"Атырау облысы Құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат Құжат тасымалдау 40 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
32
"Атырау облысы Білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат Құжат тасымалдау 50 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
33
"Атырау облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
34
"Атырау облысы Кәсіпкерлік және индустриялық- инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
35
"Атырау облысы Дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
36
"Атырау облысы Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
37
"Атырау облысы Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат Құжат тасымалдау 50 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
38
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атырау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
39
"Атырау облысы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат Құжат тасымалдау 40 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
40
"Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
41
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Атырау облысы Әділет департаментінің Атырау қаласының Әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 600 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
42
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Атырау қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
43
"Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
44
"Атырау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Шабарман
Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Құжат тасымалдау 40 құжат
Жөндеу, күтіп баптау 25 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
1,5
Жергілікті бюджет
45
"Атырау қалалық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 60 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
46
"Қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
47
"Қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
48
"Қалалық сәулет және қалақұрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
49
"Қалалық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
50
"Қалалық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
51
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат Жөндеу, күтіп баптау 25 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
52
"Қалалық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу
200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
53
"Қалалық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
54
"Атырау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 2000 құжат
Құжат тасымалдау 700 құжат Жөндеу, күтіп баптау 25 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
1,5
Жергілікті бюджет
55
"Қалалық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман Компьютерлік техника операторы Ғимарат тазалығы

Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов Разнос документов 30 документов Ремонт, обслуживание 12 компьютер 12х36 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
1,5
1,5
Местный бюджет
56
Атырауский филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Научно- производственный центр земельного кадастра" Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
57
Государственное учреждение "Аппарат акима Балыкшинского сельского округа"
Курьер
Разнос документов 230 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
2
Местный бюджет
58
Государственное учреждение "Инспекция финансового контроля по Атырауской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан"
Курьер
Разнос документов 60 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
2
Местный бюджет
59
"Институт судебной экспертизы по Атырауской области" (г.Атырау) Государственного учреждения "Центр судебной экспертизы" Министерства юстиции Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 100 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
60
Государственное учреждение "Атырауская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
61
Республиканское государственное учреждение "Жайык- Каспийская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
62
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Атырауской области Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 900 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
63
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Атырау Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 600 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
64
Государственное учреждение "Городской центр занятости"
Делопроизводитель
Помощник охраны
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 600 документов
Охранные работы 374 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
65
Государственное учреждение "Центр социальной адаптации лиц, не имеющих определенного места жительства"
Уборка помещений
1484 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
66
Атырауский областной филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Оператор компьютерной техники
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Ремонт, обслуживание 12 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
67
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауская городская ветеринарная станция" государственного учреждения "Атырауский городской отдел ветеринарии"
Делопроизводитель
Уборка помещений
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
12х15 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
68
Атырауский областной филиал общественного объединения "Партия "Нұр Отан"
Делопроизводитель
Курьер
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Разнос документов 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
69
Атырауский городской филиал Атырауской области общественного объединения "Партия "Нұр Отан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
70
Атырауский городской филиал Республиканского общественного объединения "Организация ветеранов"
Оператор компьютерной техники
Ремонт, обслуживание 2 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
71
Атырауский городской филиал Атырауского областного общества инвалидов
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
72
Учреждение "Газета Ар-честь"
Делопроизводитель
Курьер
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Распространение, продажа газет и журналов 1000 штук
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
73

Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат Құжат тасымалдау 30 құжат Жөндеу, күтіп баптау 12 компьютер 12х36 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
56
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің "Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Атырау филиалы
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
57
"Балықшы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шабарман
Құжат тасымалдау
230 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
2
Жергілікті бюджет
58
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекцияcы" мемлекеттік мекемесі
Шабарман
Құжат тасымалдау
60 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
2
Жергілікті бюджет
59
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамасы орталығы" мемлекеттік мекемесінің "Атырау облысы бойынша Сот сараптамасы институты" (Атырау қ.)
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу
100 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
60
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Атырау облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа
түптеу
300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
61
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Жайық- Каспий бассейндік инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу
400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
62
"Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Атырау облысы мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа Түптеу 900 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
63
"Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Атырау қаласы мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа
Түптеу 600 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
64
"Қалалық жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші,
Күзетші көмекшісі
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 600 құжат Күзет жұмыстары 374 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
65
"Белгілі тұрағы жоқ адамдарға арналған әлеуметтік бейімделу орталығы" мемлекеттік мекемесі
Ғимарат тазалығы
1484 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
66
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Атырау облыстық филиалы
Іс жүргізуші
Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат Жөндеу, күтіп баптау 12 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
67
"Атырау қалалық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Атырау қалалық ветеринария стансасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Іс жүргізуші
Ғимарат тазалығы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа Түптеу 500 құжат 12х15 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
68
"Нұр Отан" партиясы" қоғамдық бірлестігінің Атырау облыстық филиалы
Іс жүргізуші
Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат Құжат тасымалдау 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
69
"Нұр Отан" партиясы" қоғамдық бірлестігінің Атырау облысы Атырау қалалық филиалы
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
70
"Ардагерлер ұйымы" республикалық қоғамдық бірлестігінің Атырау қалалық филиалы
Компьютерлік техника операторы
Жөндеу, күтіп баптау 2 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
71
Атырау облыстық мүгедектер қоғамының Атырау қалалық филиалы
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
72
"Ар-честь газеті" мекемесі
Іс жүргізуші,
Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат Газет және журналдарды сату, тарату 1000 дана
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
73

Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 26 "Жұлдыз" на 280 мест государственного учреждения "Городской отдел образования"
Помощник воспитателя
Организация кружков 30 детям
1,5
Местный бюджет
74
Государственное коммунальное казенное предприятие "Авторская дошкольная гимназия № 1"
Делопроизводитель
Уборка помещений
Помощник воспитателя
Озеленение
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 100 документов 146х113 кв.м

"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты 280 орындық № 26 "Жұлдыз" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Тәрбиеші көмекшісі
Үйірмелер ұйымдастыру
30 бала
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
Жергілікті бюджет
74
"Мектепке дейінгі № 1 авторлық гимназиясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Іс жүргізуші Ғимарат тазалығы
Тәрбиеші көмекшісі Көгалдандыру
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 100 құжат 146х113 м2
Үйірмелер ұйымдастыру