О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27 марта 2015 года № 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 апреля 2015 года № 3175. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15 января 2016 года № 332
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15.01.2016 № 332 (вступает в силу со дня подписания).
Сноска. В тексте на государственном языке в пункте 4 цифры "2014" заменено цифрами "2015" в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 09.09.2015 № 292 (вводится в действие с 01.01.2015).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3097, опубликовано 3 февраля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "74 688 629" заменить цифрами "72 084 327";
цифры "62 981 847" заменить цифрами "66 430 353";
цифры "401 250" заменить цифрами "1 157 250";
цифры "10 459 505" заменить цифрами "3 650 697";
в подпункте 2):
цифры "77 276 172" заменить цифрами "75 214 916";
в подпункте 4):
в строках "сальдо по операциям с финансовыми активами" и "приобретение финансовых активов" цифры "479 243" заменить цифрами "200 000";
в подпункте 5):
цифры "-3 066 786" заменить цифрами "-3 330 589";
в подпункте 6):
в строках "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" и "поступление займов" цифры "3 066 786" заменить цифрами "3 330 589";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрами "756 000";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" "603 471";
в пункте 4:
цифры "1 610 322" заменить цифрами "540 967";
строку "28 302 тысяч тенге - на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих" исключить;

Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 262 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 3175 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 332 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 332 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап  қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109–бабына, Нормативтік құқықтық актілер туралы"1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы"2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3097 рет санымен тіркелген 2015 жылғы 3 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"74 688 629" деген сандар "72 084 327" деген сандармен ауыстырылсын;
"62 981 847" деген сандар "66 430 353" деген сандармен ауыстырылсын;
"401 250" деген сандар "1 157 250" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 459 505" деген сандар "3 650 697" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"77 276 172" деген сандар "75 214 916" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо" және "қаржы активтерiн сатып алу" деген жолдарда "479 243" деген сандар "200 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-3 066 786" деген сандар "-3 330 589" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" және "қарыздар түсімі" деген жолдарда "3 066 786" деген сандар "3 330 589" деген сандармен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" деген жолдағы "0" саны "756 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген саны "603 471" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"1 610 322" деген сандар "540 967" деген сандармен ауыстырылсын;
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге төленетін еңбекақы деңгейін арттыруға – 28 302 мың теңге;" деген жол алынып тасталсын;

цифры "1 553 406" заменить цифрами "1 404 281", слова "из них: 77 223 тысяч тенге - на доведение размера оплаты труда до уровня в соответствии с новой моделью системы оплаты труда" исключить;
цифры "252 301" заменить цифрами "204 954", слова "из них: 23 666 тысяч тенге - на доведение размера оплаты труда до уровня в соответствии с новой моделью системы оплаты труда" исключить;
цифры "46 577" заменить цифрами "36 124";
цифры "60 687" заменить цифрами "51 344";
дополнить строками следующего содержания:
"16 573 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
3 455 тысяч тенге - на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;"
пункт 5 дополнить строками следующего содержания:
"9 474 тысяч тенге - на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
4 000 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
2 000 тысяч тенге – на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения;
68 145 тысяч тенге – на систему электронного обучения "e-learning";"
в пункте 6:
цифры "3 085 088" заменить цифрами "100 017";
цифры "479 243" заменить цифрами "200 000";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда в рамках Программы развития регионов до 2020 года в сумме 3 688 556 тысяч тенге, в том числе:
целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
35 500 тысяч тенге – на строительство жилья для очередников;
169 938 тысяч тенге – на строительство жилья для молодых семей;
кредиты:
1 142 123 тысяч тенге - на проектирование и (или) строительство жилья."
2 340 995 тысяч тенге – кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан;"
в пункте 8:

"1 553 406" деген сандар "1 404 281" деген сандармен ауыстырылсын, "оның ішінде еңбекақы жүйесінің жаңа моделінің деңгейіне сәйкес еңбекақы мөлшерін жеткізуге - 77 223 мың теңге" деген сөздер алынып тасталсын;
"252 301" деген сандар "204 954" деген сандармен ауыстырылсын, "оның ішінде еңбекақы жүйесінің жаңа моделінің деңгейіне сәйкес еңбекақы мөлшерін жеткізуге - 23 666 мың теңге" деген сөздер алынып тасталсын;
"46 577" деген сандар "36 124" деген сандармен ауыстырылсын;
"60 687" деген сандар "51 344" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 16 573 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 3 455 мың теңге;
5 тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 9 474 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге - 4 000 мың теңге;
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге – 2 000 мың теңге;
"e-learning" электрондық оқыту жүйесіне – 68 145 тысяч тенге;"
6 тармақта:
"3 085 088" деген сандар "100 017" деген сандармен ауыстырылсын;
"479 243" деген сандар "200 000" деген сандармен ауыстырылсын;
7 тармақ келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"7. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде 3 688 556 мың теңге сомасында, оның ішінде:
республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
кезекте тұрғандарға тұрғын үй салуға – 35 500 мың теңге;
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға – 169 938 мың теңге;
кредиттер:
тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға – 1 142 123 мың теңге;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беруге – 2 340 995 мың теңге көзделгені ескерілсін."
8 тармақта:

цифры "367 074" заменить цифрами "326 074";
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
"13. Произведенные кассовые расходы по спецификам 111 "Оплата труда", 121 "Социальный налог" и 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" программы 06 9 451 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" в сумме 517 628 тенге, 27 951 тенге и 23 294 тенге перенести с подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" соответственно на специфики 111 "Оплата труда" , 121 "Социальный налог" и 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" подпрограммы 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета"."

"367 074" деген сандар "326 074" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 13 тармақпен толықтырылсын:
"13. 06 9 451 001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы төлеу", 121 "Әлеуметтiк салық" және 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшеліктері бойынша жұмсалған 517 628 теңге, 27 951теңге және 23 294 теңге кассалық шығындары 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасынан 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" кіші бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы төлеу", 121 "Әлеуметтiк салық" және 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшеліктеріне жылжытылсын.

2. Приложения 12 и 5 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель ХХХІІ сессии
А. Тасимов
Секретарь Атырауского
городского маслихата
Б. Казиманов

2. Аталған шешімнің 12 және 5 қосымшалары осы шешімнің 12 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 09.09.2015 № 292 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
ХХХІІ сессия төрағасы
А. Тасимов
Атырау қалалық мәслихат хатшысы
Б. Қазиманов

017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
128191
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
50836
464
Отдел образования района (города областного значения)
196000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
196000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
95172
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93126
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62370
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5536
021
Капитальные расходы государственного органа
2700
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
4000
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
18520
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2046
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2046
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10841746
Жилищное хозяйство
7084703
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
191460
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
40000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
136460
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
15000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6883321
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3490353
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3392968
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
9922
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9922
Коммунальное хозяйство
2263378
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
182150
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
169900

017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету
128191
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
50836
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
196000
008
Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
196000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
95172
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93126
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62370
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5536
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2700
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
4000
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
18520
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2046
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2046
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10841746
Тұрғын үй шаруашылығы
7084703
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
191460
003
Мемлекеттiк тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
40000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
136460
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
15000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6883321
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3490353
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
3392968
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9922
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9922
2
Коммуналдық шаруашылық
2263378
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
182150
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
169900

001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28411
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3396
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2140
5
Планирование и статистическая деятельность
20413
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20413
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
20413
9
Прочие государственные услуги общего характера
62573
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
62573
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
62573
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
18696
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
18696
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18696
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
18696
04
Образование
8001745
1
Дошкольное воспитание и обучение
1131994
464
Отдел образования района (города областного значения)
1131994
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1131994
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
6705508
464
Отдел образования района (города областного значения)
6705508
003
Общеобразовательное обучение
6359458
006
Дополнительное образование для детей
346050
9
Прочие услуги в области образования
164243
464
Отдел образования района (города областного значения)
164243
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17443
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
62012
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
788
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
53000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28411
003
Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргiзу
3396
010
Жекешелендiру, коммуналдық меншiктi басқару, жекешелендiруден кейiнгi қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2140
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
20413
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi
20413
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттiк жоспарлау жүйесiн қалыптастыру және дамыту және аудандық (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
20413
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
62573
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
62573
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62573
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
18696
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
18696
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18696
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
18696
04
Бiлiм беру
8001745
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1131994
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1131994
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1131994
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
6705508
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6705508
003
Жалпы білім беру
6359458
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
346050
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
164243
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
164243
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17443
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
62012
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
788
015
Жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерi
53000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары