О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 26-2 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2015 года № 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 сентября 2015 года № 3302. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 февраля 2016 года № 37-2
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29.02.2016 года № 37-2 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2015-2017 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 26-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3082, опубликовано в газете "Кен Жылой" 26 февраля 2015 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "15 448 823" заменить цифрами "15 494 601";
цифры "1 650 055" заменить цифрами "1 640 177";
в подпункте 2):
цифры "15 526 447" заменить цифрами "15 572 225";
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (Б. Султанов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XХХІІ сессии
районного маслихата
Мамбетова С.
Секретарь районного маслихата
Кенганов М.
Приложение 1 к решению
районного маслихата от
18 сентября 2015 года № 32-1
Приложение 1 к решению
районного маслихата от
25 декабря 2014 года № 26-2
Уточненный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 32-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 3302 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 37-2 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 37-2 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-2 "2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3082 санымен тіркелген, 2015 жылғы 26 ақпандағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"15 448 823" деген сандар "15 494 601" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 650 055" деген сандар "1 640 177" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"15 526 447" деген сандар "15 572 225 " деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Сұлтанов).
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХXХІІ
cессиясының төрайымы
С. Мәмбетова
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 18 қырқүйектегі
№ 32-1 шешіміне 1 қосымша
"2015-2017 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы"
аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 26-2 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

65024
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19000
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8394
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51725
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10900
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
183711
464
Отдел образования района (города областного значения)
1202
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1202
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
154378
002
Программа занятости
40687
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2135
005
Государственная адресная социальная помощь
1700
006
Оказание жилищной помощи
1300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22602
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3600
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23312
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
26678
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23684
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
8680
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26097
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24107
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1190
021
Капитальные расходы государственного органа
800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2034
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2034
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

65024
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
19000
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8394
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
51725
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10900
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10900
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
183711
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1202
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1202
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
154378
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
40687
004
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2135
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1700
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22602
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3600
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23312
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
26678
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23684
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
8680
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26097
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24107
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1190
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2034
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2034
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы