О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 248-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 16 сентября 2015 года № 297-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 сентября 2015 года № 3305
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат на очередной XХХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVІІІ сессии районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 248-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3087, опубликовано 5 февраля 2015 года в газете "Дендер) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 971 700" заменить цифрами "5 129 544";
цифры "4 309 700" заменить цифрами "4 467 544";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 019 571" заменить цифрами "5 177 415";
дополнить пунктом 12-1:
"12-1. 2 718 тысяч тенге – на услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда";
"2 911 тысяч тенге – на услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства".
2. Приложения 17 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 248-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 297-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қыркүйекте № 3305 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат кезекті ХХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың ХХVІІІ сессиясының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 248-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3087 санымен енгізілген, 2015 жылы 5 ақпанда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 971 700" деген сандар "5 129 544" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 309 700" деген сандар "4 467 544" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"5 019 571" деген сандар "5 177 415" деген сандармен ауыстырылсын;
12-1 тармақпен толықтырылсын:
"12-1. Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтеріне – 2 718 мың теңге";
"жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтеріне – 2 911 мың теңге".
2. Шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии (А. Умиткалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель очередной
ХХХІІ сессии районного                     Ғ. Зайдекенов
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров
Приложение 1 к решению
297-V очередной ХXХІІ
сессии районного маслихата

3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (А. Үмітқалиев).
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХІІ сессиясының төрағасы                 Ғ. Зайдекенов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың

15 645
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 221
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
38 404
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8 775
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
249
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9 825
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 966
801
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 856
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 385
003
Капитальные расходы государственного органа
550
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
775
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
775
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 076 225
1
Жилищное хозяйство
400 298
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 473
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
380
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 093
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
393 107
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
319 851
004
Проектирование, развитие и (или)  обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
73 256
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
2 718
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
1 718
005
Капитальные расходы государственного органа
1 000
2
Коммунальное хозяйство
466 448
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10 545
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
10 545
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

15 645
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 221
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
38 404
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8 775
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
249
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9 825
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де  қызметтер
23 966
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)  жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23 191
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 856
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 385
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
775
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
775
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 076 225
1
Тұрғын үй шаруашылығы
400 298
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 473
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
380
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4 093
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
393 107
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
319 851
004
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
73 256
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 718
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты
іске асыру жөніндегі қызметтер
1 718
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
2
Коммуналдық шаруашылық
466 448
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 545
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
10 545
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

от 24 декабря 2014 года
Объем финансирования бюджетных программ на 2015 год аппаратов акимов поселка, сельских округов
(тысяч тенге)
Код программы
Наименование поселка, сельских округов
Наименование бюджетных программ
Поселок Индербор
Жарсуатский сельский округ
Боденевский сельский оруг
Коктогайский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

2014 жылғы 24 желтоқсандағы
кезекті ХXVIIІ сессиясының
№ 248-V шешiмiне 7-қосымша
Кенттiк, ауылдық округтер әкiмдерi аппараттарының 2015 жылға арналған бюджеттiк бағдарламаларын қаржыландыру мөлшерi
(мың теңге)
Бағдарламалардың коды
Кенттiң, ауылдық округтердiң атауы
Бюджеттiк бағдарламалардың атауы
Индербор кенті
Жарсуат ауылдық округi
Бөдене ауылдық округi
Көктоғай ауылдық округi
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер