О присвоении наименования улице
Решение акима Орликовского сельского округа Индерского района Атырауской области от 30 декабря 2015 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 января 2016 года № 3449
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Атырауской областной ономастической комиссии от 11 декабря 2015 года аким Орликовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Улице № 16 привоить имя Кенесары хана.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Сабиров

Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Индер ауданы Өрлік ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 23 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 3449 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14- бабының 4) тармақшасына, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы қортындысына сәйкес Өрлік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
№ 16 көшеге Кенесары хан есімі берілсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Сабиров