О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года № 49/343-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 января 2016 года № 3515. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3458, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 222 760 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 920 645 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 888 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 690 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 256 537 тысяч тенге;
2) затраты – 15 807 995 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 921 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 69 159 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 238 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 894 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13 894 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -654 050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицит (использование профицита) бюджета – 654 050 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 69 159 тысяч тенге;
погашение займов – 14 823 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 599 714 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 07.12.2016 № 11/55-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2016-2018 годы направленных на реализацию проектов (программ) согласно приложения 4.
3. Утвердить перечень бюджетных программ города и сельских округов финансируеомого из местного бюджета на 2016 год согласно приложения 5.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2016 год согласно приложения 6.

2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49/343-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 қаңтарда № 3515 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3458 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 15 222 760 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 920 645 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 25 888 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 690 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 14 256 537 мың теңге;
2) шығындар – 15 807 995 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 54 921 мың теңге, оның ішінде:
бюджттік кредиттер – 69 159 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 238 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13 894 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 13 894 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -654 050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 654 050 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 69 159 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 823 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 599 714 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 07.12.2016 № 11/55-IV шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізілсін).
2. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттің атқарылуы бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить выделяемые текущие целевые трансферты местным органам самоуправления для выполнения функции местного самоуправления на 2016 год согласно приложению 7.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в размере 20 000 тысяч тенге.
7. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2016 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. 2016 жылға жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыру үшін жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 20 000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
7. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2016 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде қалалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Батырбай
Секретарь районного маслихата М. Момынов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года № 49/343-V
Районный бюджет на 2016 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 07.12.2016 № 11/55-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы

8. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Батырбай
Аудандық мәслихат хатшысы М.Момынов
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 49/343-V шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 07.12.2016 № 11/55-IV шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізілсін).
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы