Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Шардаринскому району
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 мая 2015 года № 41-245-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 июня 2015 года № 3209. Утратило силу решением Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 марта 2016 года № 1-7-VI
Сноска. Утратило силу решением Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.03.2016 № 1-7-VI.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:

Шардара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 41-245-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 маусымда № 3209 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-7-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 24.03.2016 № 1-7-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бекітілсін:

1) нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шардаринскому району согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по Шардаринскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии К. Абдикерим
Временно исполняющая уполномочием
секретаря районного маслихата Р. Карабаева
Приложение 1 к решению
Шардаринского районного маслихата

1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Шардара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары;
2) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Шардара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К.Әбдікерім
Аудандық мәслихат
хатшысының уәкілеттігін
уақытша атқарушы Р.Қарабаева
Шардара аудандық мәслихатының