Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 июня 2015 года N 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июня 2015 года N 4006. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісіндегі ең төменгі нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 маусымдағы N 147 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 маусымда N 4006 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 12 - 1) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 18) статьи 6 - 1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве" и в целях реализации приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4 - 2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10190) Восточно - Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7 - бабы 2 - тармағының 12 - 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 - бабы 1 - тармағының 5) тармақшасына, "Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6 - 1 - бабының 18) тармақшасына сәйкес және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4 - 2/664 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 10190) бұйрығын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению сельского хозяйства Восточно – Казахстанской области (Селиханов Д. М.) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Мусина Д. М.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісіндегі ең төменгі нормалары бекітілсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы (Д. М. Селиханов) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д. М. Мусинге жүктелсін.