О внесении изменения в постановление акимата города Риддера от 15 декабря 2014 года № 1152 "Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2015 года № 677. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июля 2015 года № 4041. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 06 января 2016 года № 02
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 06.01.2016 № 02.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Риддера от 15 декабря 2014 года № 1152 "Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3610, опубликовано 09 января 2015 года в газете "Лениногорская правда") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

"2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" Риддер қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 1152 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 677 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 шілдеде № 4041 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 06 қаңтардағы № 02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 06.01.2016 № 02 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Риддер қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" Риддер қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 1152 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3610 тіркелген, 2015 жылғы 09 қаңтардағы "Лениногорская правда" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Ж. Муратов
Приложение к постановлению
акимата города Риддера
от "12" июня 2015 года № 677
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность), человек
Предложение (утверждено), человек
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Риддера"
помощь в работе с текущими документами, отправление факсов, копирование документов;
набор и распечатка текстов;
доставка корреспонденции
400 документов в месяц;
1300 документов в месяц;
30 документов в день
6
6
бюджет города Риддера
2
Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Риддера" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в оформлении протоколов сессий и постоянных комиссий;
доставка корреспонденции
10 документов в день;

2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов
Риддер қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "12" маусым
№ 677 қаулысына қосымша
2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары
№ р/с
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жария-ланған қажеттілік) адам
Ұсыныс (бекітілген) адам
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
7
1
"Риддер қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау;
мәтіндерді теру және басып шығару;
хат-хабарларды жеткізу
айына 400 құжат;
айына 1300 құжат;
күніне 30 құжат
6
6
Риддер қаласының бюджеті
2
"Риддер қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек;
сессия және тұрақты комиссия хаттамаларын рәсімдеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 10 құжат;

10-20 документов в год;
5 документов в день
3
3
бюджет города Риддера
3
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и туризма города Риддера"
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции; доставка корреспонденции
20 документов в день;
20 документов в день
3
3
бюджет города Риддера
4
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Риддера"
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
250 документов в день;
15 документов в день
6
5
бюджет города Риддера
5
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов города Риддера"
помощь в работе с архивными, текущими документами, отправление факсов, копирование документов;
доставка корреспонденции
30 документов в день
20 документов в день
2
2
бюджет города Риддера
6
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений города Риддера"
помощь в работе с архивными и текущими документами, отправление факсов, копирование документов;
доставка корреспонденции
40 документов в день;
30 документов в день
7
6
бюджет города Риддера
7
Государственное учреждение "Отдел образования города Риддера"
помощь в работе с текущими документами;
доставка корреспонденции
2000 документов в год;
10 документов в день
10
8
бюджет города Риддера
8
Государственное учреждение "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства города Риддера"
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
25 документов в день;
10 документов в день
4
4
бюджет города Риддера
9
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Риддера"
помощь в работе по регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
помощь в организации городских мероприятий
30 документов в день;
20 мероприятий в месяц
7
5
бюджет города Риддера
10
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Риддера"
помощь в благоусройстве территории города;
помощь в работе с архивными документами;
отправление факсов, копирование документов;
доставка корреспонденции
1500 квадратных метров в год;
20 документов в день;
20 документов в день;
10 документов в день
140
120
бюджет города Риддера
11
Государственное учреждение "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Риддера"
помощь в подготовке и проведении городских спортивно-массовых мероприятий;
доставка корреспонденции
60 мероприятий в год;
50 документов в месяц
6
6
бюджет города Риддера
12
Государственное учреждение "Прокуратура города Риддера" (по согласованию)
помощь в обработке документов, в оформлении архивных документов;
доставка корреспонденции
50 документов в месяц;
25 документов в день
5
5
бюджет города Риддера
13
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел города Риддера" Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Респулики Казахстан (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами;
доставка корреспонденции
70 документов в день;
60 документов в день
12
12
бюджет города Риддера
14
Республиканское Государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Риддер Департамента государственных доходов по Восточно -Казахстанской области, Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами;
доставка корреспонденции
2500 документов в год;
5500 извещений в год
10
8
бюджет города Риддера
15
Государственное учреждение "Управление юстиции города Риддера" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
450 документов в месяц;
30 документов в день
18
15
бюджет города Риддера
16
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Риддера" (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами;
доставка корреспонденции
2000 документов в день;
20 документов в день
10
10
бюджет города Риддера
17
Государственное учреждение "Департамент статистики Восточно-Казахстанской области" управление статистики города Риддера (по согласованию)
помощь в работе с документами
2800 документов в год
5
3
бюджет города Риддера
18
Государственное учреждение "Канцелярия Восточно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан" (Риддерский городской суд по Восточно-Казахстанской области) (по согласованию)
помощь в работе по делопроизводству, оформлении архивных дел;
доставка корреспонденции
30 документов в день;
25 документов в день
20
20
бюджет города Риддера
19
Риддерский филиал Республиканского государственного коммунального предприятия "Центр по недвижимости по ВКО" Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в работе по делопроизводству, оформлении архивных дел
30 документов в день
6
5
бюджет города Риддера
20
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом дружбы народов города Риддера" (по согласованию)
помощь в организации и проведении культурно-массовых мероприятий
60 мероприятий в год
5
3
бюджет города Риддера
21
Риддерское городское коммунальное предприятие Восточно-Казахстанского областного филиала Республиканского государственного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
30000 документов в год;
15 документов в день
8
6
бюджет города Риддера
22
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система" акимата города Риддера
помощь в работе с текущими документами;
помощь в работе по обслуживанию читателей;
помощь в проведении городских культурно-массовых мероприятий; помощь в работе с книжным фондом
1000 документов в год;
2000 человек в год;
30 мероприятий в год;
8000 экземпляров в год
2
2
бюджет города Риддера
23
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости города Риддера" (по согласованию)
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции
3000 документов в год;
1000 документов в год
1
1
бюджет города Риддера
24
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции" управления образования ВКО (по согласованию)
помощь по уходу за детьми с ограниченными возможностями в развитии;
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции
15 детей в день
50 документов в год
4
3
бюджет города Риддера
25
Коммунальное государственное учреждение "Детский приют "Светоч" города Риддера" (по согласованию)
помощь по уходу за детьми;
помощь в работе с текущими документами
20 детей в день;
60 документов в год
2
2
бюджет города Риддера
26
Государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный комплекс города Риддера" (по согласованию)
помощь в организации и проведении спортивно-культурно-массовых мероприятий;
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции
60 мероприятий в год;
1000 документов в год;
1000 документов в год
4
4
бюджет города Риддера
27
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алтайский ботанический сад" Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в работе по уходу за научными коллекциями природной флоры;
помощь в работе с текущими документами
3000 насаждений в год;
300 документов в год
32
15
бюджет города Риддера
28
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр обучения языкам города Риддера" (по согласованию)
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции
850 документов в год
2
2
бюджет города Риддера
29
Государственное учреждение "Риддерское городское управление казначейства" (по согласованию)
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции
1500 документов в год
2
2
бюджет города Риддера
30
Государственное учреждение "Канцелярия Восточно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан" (Специализированный административный суд города Риддера) (по согласованию)
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции
3500 документов в год
3
3
бюджет города Риддера
31
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Риддера" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
160000 документов в год;
15 документов в день
4
2
бюджет города Риддера
32
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец культуры города Риддера" (по согласованию)
помощь в организации и проведении культурно-массовых мероприятий;
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции
60 мероприятий в год;
100 документов в год;
100 документов в год
1
1
бюджет города Риддера
33
Коммунальное государственное учреждение "Центр развития молодежных инициатив города Риддера" (по согласованию)
помощь в организации и проведении мероприятий;
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции
30 мероприятий в год;
1000 документов в год;
1000 документов в год
5
4
бюджет города Риддера
34
Риддерское отделение Восточно-Казахстанского филиала Республиканского государственного предприятия "Научно-производственный центр земельного кадастра" Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в формировании дел;
помощь в формировании архивного фонда;
помощь в регистрации и подшивке входящей и исходящей корреспонденции
3500 документов в год;
300 документов в год
50 документов в день
4
3
бюджет города Риддера
Итого:

жылына 10-20 құжат;
күніне 5 құжат
3
3
Риддер қаласының бюджеті
3
"Риддер қаласының кәсіпкерлік
және туризм бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 20 құжат;
күніне 20 құжат
3
3
Риддер қаласының бюджеті
4
"Риддер қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен, жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу
күніне 250 құжат;
күніне 15 құжат
6
5
Риддер қаласының бюджеті
5
"Риддер қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 30 құжат;
күніне 20 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
6
"Риддер қаласының ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды тіркеу бойынша жұмыс істеуде көмек;
құжаттарды мұрағатқа дайындау
күніне 40 құжат;
күніне30 құжат
7
6
Риддер қаласының бюджеті
7
"Риддер қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 2000 құжат;
күніне 10 құжат
10
8
Риддер қаласының бюджеті
8
"Риддер қаласының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 25 құжат;
күніне 10 құжат
4
4
Риддер қаласының бюджеті
9
"Риддер қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеу бойынша жұмыс істеуде көмек;
қалалық іс-шараларды ұйымдастыруға көмек
күніне 30 құжат;
айына 20 іс-шара
7
5
Риддер қаласының бюджеті
10
"Риддер қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
қаланың аумақтарын абаттандыруға көмек;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 1500 мың шаршы метр;
күніне 20 құжат;
күніне20 құжат;
күніне 10 құжат
140
120
Риддер қаласының бюджеті
11
"Риддер қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
қалалық спорттық-бұқаралық іс-шараларды дайындауға және өткізуге көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 60 іс-шара;
айына 50 құжат
6
6
Риддер қаласының бюджеті
12
"Риддер қаласының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
құжаттарды өңдеуде, мұрағаттық құжаттарды ресімдеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
айына 50 құжат;
күніне25 құжат
5
5
Риддер қаласының бюджеті
13
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің "Риддер қаласының Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен, жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 70 құжат;
күніне 60 құжат
12
12
Риддер қаласының бюджеті
14
"Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің мемлекеттік табыстар комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік табыстар департаментінің Риддер қаласы бойынша мемлекеттік табыстар басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 2500 құжат;
жылына
жылына 5500 хат, хабарлама
10
8
Риддер қаласының бюджеті
15
"Риддер қаласының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
айына 450 құжат;
күніне 30 құжат
18
15
Риддер қаласының бюджеті
16
"Риддер қаласының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 2000 құжат;
күніне 20 құжат
10
10
Риддер қаласының бюджеті
17
"Шығыс Қазақстан облысы Статистика департаментінің Риддер қаласының статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Құжаттармек жұмыс істеуде көмек
жылына 2800 құжат
5
3
Риддер қаласының бюджеті
18
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметтерін қамтамасыз ету департаментінің Шығыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі (Шығыс Қазақстан облысы бойынша Риддер қалалық соты) (келісім бойынша)
іс қағаздарын жүргізу бойынша жұмыс істеуде, мұрағаттық істерді ресімдеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізуде көмек
күніне 30 құжат;
күніне 25 құжат
20
20
Риддер қаласының бюджеті
19
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің құқықтық көмек көрсету және тіркеу қызметі комитетінің "ШҚО бойынша жылжымайтын мүлік орталығы" Республикалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Риддер қалалық филиалы (келісім бойынша)
іс-жүргізу бойынша жұмыс істеуде, мұрағаттық істерді ресімдеуде көмек;
күніне 30 құжат
6
5
Риддер қаласының бюджеті
20
Риддер қаласының "Халықтар достығы үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
мәдени бұқаралық іс-шараларды ұйымдастыруда және өткізуде көмек
жылына 60 іс-шара
5
3
Риддер қаласының бюджеті
21
"Зейнетақы төлеу мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Шығыс Қазақстан облыстық филиалының Риддер қалалық коммуналдық кәсіпорны (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 30000 құжат;
күніне 15 құжат
8
6
Риддер қаласының бюджеті
22
Риддер қаласы әкімдігінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
оқырмандарға қызмет көрсету бойынша жұмыс істеуде көмек;
қалалық мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек;
кітап қорымен жұмыс істеуде көмек
жылына 1000 құжат;
жылына 2000 адам;
жылына 30 іс-шара;
жылына 8000 дана
2
2
Риддер қаласының бюджеті
23
"Риддер қаласының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 3000 құжат;
жылына 1000 құжат
1
1
Риддер қаласының бюджеті
24
ШҚО білім басқармасының "Психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
дамуда мүмкіншіліктері шектеулі балаларды күтуге көмек кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 15 бала;
жылына 50 құжат
4
3
Риддер қаласының бюджеті
25
Риддер қаласының "Светоч" балалар панасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
балаларды күтуге көмек;
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
күніне 20 бала;
жылына 60 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
26
Риддер қаласының "Спорт кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
спорттық-мәдени бұқаралық іс-шараларды ұйымдастыруға және өткізуге көмек;
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 60 іс-шара;
жылына 1000 құжат;
жылына 1000 құжат
4
4
Риддер қаласының бюджеті
27
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің "Алтай ботаникалық бағы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын (келісім бойынша)
табиғат флораларының ғылыми топтамаларына күтім жасау бойынша жұмысқа көмек;
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
жылына 3000 екпе ағаштары;
жылына 300 құжат
32
15
Риддер қаласының бюджеті
28
"Риддер қаласының мемлекеттік тілді оқыту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
(келісім бойынша)
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 850 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
29
"Риддер қалалық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 1500 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
30
"ҚР Жоғарғы сотының жанындағы соттардың қызметтерін қамтамасыз ету бойынша департаментінің ШҚ облыстық сот кеңсесі" мемлекеттік мекемесі (Риддер қаласының мамандандырылған әкімшілік соты) (келісім бойынша)
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 3500 құжат
3
3
Риддер қаласының бюджеті
31
"Риддер қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 160000 құжат;
күніне 15 құжат
4
2
Риддер қаласының бюджеті
32
Риддер қаласының "Мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
мәдени бұқаралық іс-шараларды ұйымдастыруда және өткізуде көмек;
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 60 іс-шара;
жылына 100 құжат;
жылына 100 құжат
1
1
Риддер қаласының бюджеті
33
"Риддер қаласының жастар бастамаларын дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
іс-шараларды ұйымдастыруда және өткізуде көмек;
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 30 іс-шара;
жылына 1000 құжат;
жылына 1000 құжат
5
4
Риддер қаласының бюджеті
34
Қазақстан Республикасының ұлттық экономика министрлігінің құрылыс, тұғын үй коммуналдық шаруашылығы және жер ресурстарын басқару істері Комитетінің "Жер кадастрының ғылыми-өндірістік орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорынының Шығыс Қазақстан облыстық бөлімшесінің Риддерлік қалалық бөлімшесі (келісім бойынша)
істерді қалыптастыруға көмек; мұрағаттық қорды қалыптастыруға көмек;
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
жылына 3500 құжат;
жылына 300 құжат;
күніне 50 құжат
4
3
Риддер қаласының бюджеті
Барлығы:

359
299
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

359
299
Қоғамдық жұмыстардың нақты талаптары:
Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.