О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 января 2016 года N 4324. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 9-4
Сноска. Утратило силу – решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2016 № 9-4 (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Восточно Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4287) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5143292,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1134612 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8650,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3980229,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5247788 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1361244,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1367194,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5950 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1465740,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1465740,4 тысяч тенге;
поступление займов – 1367194,5 тысяч тенге;
погашение займов – 5950 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 104495,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2016 № 8-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Принять к исполнению на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты иностранных граждан в размере 61 процентов, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты иностранных граждан в размере 100 процентов, согласно решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4287).

2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 41-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда N 4324 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 20.12.2016 № 9-4 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 34/406-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4287 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5143292,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1134612 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8650,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3980229,6 мың теңге;
2) шығындар – 5247788 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1361244,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1367194,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5950 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1465740,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1465740,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1367194,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5950 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 104495,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 28.11.2016 № 8-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 34/406-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4287 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес аудан бюджеті үшін 2016 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 61 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 100 пайыз мөлшерінде орындалуға алынсын.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.07.2016 № 5-6/1 (вводится в действие с 01.01.2016).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 1964096 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.10.2016 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в размере 23050 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.10.2016 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Учесть перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Зайсанского района на 2016 год, согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.10.2016 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 140670,6 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.10.2016 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1875463 тысяч тенге, согласно приложению 6.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2016 № 8-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме 34496,5 тысяч тенге для предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.10.2016 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2016).

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 29.07.2016 № 5-6/1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 1964096 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 14.10.2016 № 6-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 23050 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 14.10.2016 № 6-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2016 жылға арналған Зайсан ауданының бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 14.10.2016 № 6-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 140670,6 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 14.10.2016 № 6-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1875463 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 28.11.2016 № 8-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға 34496,5 мың теңге сомасында кредит көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 14.10.2016 № 6-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме 1332698 тысяч тенге для кредитования на реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.04.2016 № 2-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Утвердить перечень бюджетных программ акимов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельских округов согласно приложению 7.
11. Распределить трансферты местного самоуправления согласно приложению 8.
12. Признать утратившими силу некоторых решений Зайсанского районного маслихата согласно приложению 9.
12-1. Используемые остатки бюджетных средств 104495,9 тысяч тенге распределить согласно приложению 10 к настоящему решению.

9-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысы үшін 1332698 мың теңге сомасында кредит көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 07.04.2016 № 2-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімдерінің бюджеттік бағдарламалары 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 8-қосымшаға сәйкес бөлінсін.
12. Осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
12-1. 104495,9 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес бөлінсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.04.2016 № 2-1, в редакции решения от 10.06.2016 № 3-5/1 (вводится в действие с 01.01.2016).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Г.Ахтанова
Секретарь районного маслихата Д.Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 23 декабря 2015 года
за №41-1
Бюджет района на 2016 год

Ескерту. Шешім 12-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 07.04.2016 № 2-1 шешімімен; жаңа редакцияда - 10.06.2016 № 3-5/1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г.Ахтанова
Аудандық мәслихат хатшысы Д.Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 41-1 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
Зайсанского районного
маслихата от 23 декабря
2015 года № 41-1
Трансферты областного бюджета на 2016 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.10.2016 № 6-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
№ п/п
Наименование
Суммы расходов (тыс тенге)
1
На социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Зайсан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 41-1 шешіміне 5 қосымша
2016 жылға облыстық бюджеттен берілген трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 14.10.2016 № 6-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Атауы
Шығыстар сомасы (мың теңге)
1
Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке

4396
7
Аким Кенсайского сельского округа
3274
8
Аким Сартерекского сельского округа
2983
9
Аким Шиликтинского сельского округа
3358
Итого
101138
Приложение 9
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года № 41-1
Перечень утратившие сил некоторых решений Зайсанского районного маслихата
1. Решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3612, опубликовано в № 7 районной газеты "Достык" от 24 января 2015 года).

4396
7
Кенсай ауылдық округ әкімі
3274
8
Сартерек ауылдық округ әкімі
2983
9
Шілікті ауылдық округ әкімі
3358
Жиыны
101138
Зайсан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№41-1 шешіміне 9 қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 29-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3612 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 24 қаңтардағы № 7 санында жарияланған);

2. Решение от 16 марта 2015 года №32-5/1 " О внесении изменений и дополнений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №29-2 "О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3759, опубликовано в № 33 районной газеты "Достык" от 22 апреля 2015 года).
3. Решение от 08 апреля 2015 года №33-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3759, опубликовано в № 39 районной газеты "Достык" от 13 мая 2015 года).

2. "2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2015 жылғы 16 наурыздағы № 32-5/1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3759 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 33 санында жарияланған).
3. "2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 33-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3884 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 13 мамырдағы №39 санында жарияланған);

4. Решение от 10 июля 2015 года № 36-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4037, опубликовано в № 61 районной газеты "Достык" от 29 июля 2015 года).
5. Решение от 21 августа 2015 года № 37-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4122, опубликовано в № 78 районной газеты "Достык" от 26 сентября 2015 года).

4. "2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 10 шілдедегі № 36-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4037 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 29 шілдедегі №61 санында жарияланған);
5. "2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 21 тамыздағы № 37-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4122 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 26 қыркүйектегі №78 санында жарияланған);

6. Решение от 19 октября 2015 года № 39-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4188, опубликовано в № 90 районной газеты "Достык" от 7 октября 2015 года).
7. Решение от 22 декабря 2015 года № 41-8/10 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4301)
Приложение 10
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года № 41-1
Используемые остатки бюджетных средств

6. "2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 қазандағы № 39-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4188 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 7 қарашадағы №90 санында жарияланған).
7. "2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 41-8/10 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4301 нөмірімен тіркелген).
Зайсан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 41-1 шешіміне 10-қосымша
Бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары