О корректировке базовых ставок земельного налога по Катон-Карагайскому району
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июня 2015 года № 31/246-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июля 2015 года № 4061. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 17/159-VI
Утратило силу – решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 17/159-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленых статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Д. Бралинов

Катонқарағай ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 маусымдағы № 31/246-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 шілдеде № 4061 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 17/159-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 13.04.2018 № 17/159-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-тармағына сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 379, 381, 383-баптарымен белгіленген жер салығының мөлшерлемесі жер салығының базалық мөлшерлемесінен 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы Д. Бралинов