О переименовании улицы села Курчум
Решение акима Курчумского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2015 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 марта 2015 года N 3745
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закон Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 03 сентября 2014 года и учитывая мнение населения улицы Павлодарская села Курчум, аким Курчумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Павлодарская села Курчум – на улицу имени "Уайс Сұлтанғазин".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа К.Замзину.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского
сельского округа С.Дузбаев

Күршім ауылындағы көшенің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Күршім ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы N 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 наурызда N 3745 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 – бабы 4) – тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 35 – бабы 2 – тармағына сәйкес, 2014 жылғы 3 қыркүйектегі Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссияның қортындысы негізінде және Күршім ауылы Павлодарская көшесі тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, Күршім ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауылындағы Павлодарская көшесі – "Уайс Сұлтанғазин" көшесі деп атауы өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Қ.Замзинаға жүктелсін.
3. Шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауылдық
округінің әкімі С.Дүзбаев