О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2015 года № 30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 октября 2015 года № 4077. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2016 года № 33-15
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2016 № 33-15.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3763, опубликованное 24 января 2015 года в газете "Жаңарған өңір") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
доходы – 2 873 553 тысячи тенге:
налоговые поступления – 547 608 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 324 495 тысяч тенге;
затраты – 2 900 855 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 22 643 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 35 812 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 169 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 900 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 900 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -51 845 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 51 845 тысяч тенге:
поступление займов – 35 676 тысяч тенге;

Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 30-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 қазанда № 4077 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы № 33-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 18.02.2016 № 33-15 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3763 тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 873 553 мың теңге:
салықтық түсімдер – 547 608 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 324 495 мың теңге;
2) шығындар – 2 900 855 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22 643 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 35 812 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 169 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 900 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 900 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -51 845 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 51 845 мың теңге:
қарыздар түсімі – 35 676 мың теңге;

погашение займов – 13 169 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 338 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Успанова С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

қарыздарды өтеу – 13 169 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 338 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жаңақала аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С. Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.