О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 28 декабря 2015 года № 5С-48/2 "О бюджете города на 2016-2018 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 июля 2016 года № 6С-7/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 августа 2016 года № 5488
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2016-2018 годы" от 28 декабря 2015 года № 5С-48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5192, опубликовано 21 января 2016 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 149 291,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 833 013 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39 315 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 62 000 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 214 963,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 174 120,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 854 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 182 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 328 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26 682,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 682,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
городского маслихата
А.Дуйсенов
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Степногорска"
Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-48/2 "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 6С-7/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 тамызда № 5488 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-48/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5192 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 149 291,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 833 013 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 315 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 62 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 214 963,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 174 120,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 854 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 182 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 328 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 26 682,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 682,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
А. Дүйсенов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
"Степногорск қаласының
экономикажәне қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық
мәслихатының

6 447
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44 737
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 161
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 161
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 099
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 099
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
34 477
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 736
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
700
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16 841
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2 200
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 841,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 364,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
10 364,5
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 477
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
8 377
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
100
12
Транспорт и коммуникации
182 308
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
600
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
181 708
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
181 708
13
Прочие
19 048,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 297
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
3 297
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 000
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
14 751,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства

6 447
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44 737
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 161
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2 161
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 099
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 099
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
34 477
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 736
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
700
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16 841
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 200
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 841,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 364,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 364,5
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 477
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 377
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
100
12
Көлiк және коммуникация
182 308
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
600
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
181 708
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
181 708
13
Басқалар
19 048,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 297
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3 297
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 000
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
14 751,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер