О бюджете района на 2017-2019 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2016 года № 6С 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2017 года № 5677.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 1269552,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 192416,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2224,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5795,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1069117,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1284134,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12977,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17380,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4403,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37667,8 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39300,8 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1633,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65227,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65227,0 тысяч тенге:
поступление займов – 17018,0 тысяч тенге;
погашение займов – 4403,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 52612,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 05.12.2017 № 6С 17-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
2) неналоговых поступлений:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящейся в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;

Ауданның 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 10-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 5677 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1269552,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 192416,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2224,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5795,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1069117,7 мың теңге;
2) шығындар – 1284134,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12977,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17380,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4403,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 37667,8 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39300,8 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1633,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65227,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65227,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17018,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4403,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52612,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 05.12.2017 № 6С 17-2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудан бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кіріс бөлігінің түсетін түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;

3) поступлений от продажи основного капитала:
продажи земли;
4) поступлений трансфертов:
целевых текущих трансфертов;
целевых трансфертов на развитие;
субвенций.
3. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрена из областного бюджета субвенция на 2017 год в сумме 844220,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
6. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрены суммы погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 и 2016 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 4403,0 тысячи тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 923,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28.09.2017 № 6С 15-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 1000,0 тысяча тенге.
8. Установить, согласно законодательству Республики Казахстан, специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2017 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить бюджетные программы сел, сельских округов на 2017 год, согласно приложению 7.
11. Утвердить на 2017 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 8.
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата Т.Бокишев
Секретарь
районного маслихата Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Егиндыкольского района Н.Тулепов
24 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 24 декабря 2016 года

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
жерді сату;
4) трансферттердің түсімдері:
ағымдағы нысаналы трансферттер;
нысаналы даму трансферттері;
субвенциялар.
3. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 2017 жылға 844220,0 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, 4 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
5. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, 5 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
6. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздар сомасын өтеу, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 және 2016 жылдар республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыру 4403,0 мың теңге сомасында бөлінгені, ескерілсін.
7. Жергілікті атқарушы органның 2017 жылға арналған резерві 923,4 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 28.09.2017 № 6С 15-2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Қазақстан Республикасының заңдарына, сәйкес ауылдық жерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласы қызметкерлерінің қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату белгіленсін.
9. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылу процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Ауыл, ауылдық округтердің 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2017 жылға арналған трансферттер сомаларын бөлудің көлемдері 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының
төрағасы Т.Бокишев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов
2016 жылғы 24 желтоқсан
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 24 желтоқсандағы

81901,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
81455,6
003
Капитальные расходы государственного органа
446,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
100399,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
96919,0
022
Капитальные расходы государственного органа
3480,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28240,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20765,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
478,7
015
Капитальные расходы государственного органа
4297,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
2700,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11608,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
11608,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8118,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8051,0
003
Капитальные расходы государственного органа
67,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12963,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12963,0
02
Оборона
2537,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2537,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1138,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1325,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
74,0
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
300,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

81901,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
81455,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
446,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
100399,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
96919,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3480,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28240,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20765,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
478,7
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4297,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
2700,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11608,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11608,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8118,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8051,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
67,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12963,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12963,0
02
Қорғаныс
2537,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2537,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1138,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1325,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
74,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
300,0
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 369,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
850,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
519,0
Отдел занятости и социальных программ района
9 429,8
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
3 934,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
1 058,8
На развитие рынка труда, в том числе:
4 437,0
на частичное субсидирование заработной платы
2 772,0
на молодежную практику
1 665,0
Бюджетные кредиты
17 018,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
17 018,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
17 018,0
Приложение 5
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 24 декабря 2016 года
№ 6С10-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2017 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 05.12.2017 № 6С 17-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
тысяч тенге Сумма
Всего
214 098,9
Целевые текущие трансферты
61 550,5
в том числе:
Аппарат акима села Егиндыколь
17 920,0
На ремонт автомобильных дорог
17 920,0
Отдел занятости и социальных программ района
6 742,2
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
6 742,2
Отдел ветеринарии района
16 765,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
15 160,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
1 605,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
18 123,3
На приобретение и доставку учебников для школ
1 874,4
На текущий ремонт Ушаковской средней школы
15 745,8
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
503,1
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2 000,0
На подготовку к отопительному сезону коммунальных предприятий
2 000,0
Целевые трансферты на развитие
152 548,4
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
152548,4
Увеличение уставного капитала
39300,8
Разработка проектно-сметной документации на строительство блок-модульной котельной с инженерными сетями для Днепропетровской школы в селе Коржинколь Егиндыкольского района

1 369,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
850,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
519,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9 429,8
Өрлеу жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге
3 934,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
1 058,8
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
4 437,0
жалақыны ішінара субсидиялауға
2 772,0
жастар практикасына
1 665,0
Бюджеттік кредиттер
17 018,0
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
17 018,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
17 018,0
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С10-2 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 05.12.2017 № 6С 17-2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
мың теңге Сома
Барлығы
214 098,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
61 550,5
оның iшiнде:
Егіндікөл ауылы әкімінің аппараты
17 920,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
17 920,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 742,2
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына берілетін
6 742,2
Ауданның ветеринария бөлімі
16 765,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
15 160,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
1 605,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 123,3
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін
1 874,4
Ушаков орта мектебінің қазаңдықты ағымдағы жөндеу
15 745,8
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға берілетін
503,1
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
2 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
152 548,4
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
152548,4
Жарғылық капиталының үлкейту
39300,8
Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылындағы Днепропетровск мектебіне инженерлік желілермен блок-модульді қазандықтың құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу

4461,2
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию районного Дома культуры в селе Егиндыколь Егиндыкольского района
5000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы для строительства блочно-модульной котельной районного Дома культуры Егиндыкольского района
7000,0
Строительство двухквартирного жилого дома (5 позиций) в селе Егиндыколь Егиндыкольского района

4461,2
Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылындағы аудандық Мәдениет үйінің қайта құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
5000,0
Егіндікөл ауданы Аудандық Мәдениет үйіне блок-модульді қазандықтың құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
7000,0
Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылында екі пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (5 позиция)

96786,4
Приложение 6
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 24 декабря 2016 года
№ 6С10-2
Перечень районных бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2017 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
II. Затраты
04
Образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

96786,4
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С10-2 шешіміне
6 қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылу процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
04
Бiлiм беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі