О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № С-46/3 "О районном бюджете на 2016–2018 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 15 ноября 2016 года № С-6/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 ноября 2016 года № 5595
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и статьи 110 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-46/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5196, опубликовано 22 января 2016 года в районной газете "Жаңа дәуір" - "Сельская новь") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 645 261,6тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 724 157 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 650 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 730 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 895 724,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 664 400,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 965 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –2 580тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26104,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26104,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2016 год в сумме 100 тенге.";
Приложение 1, 5, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Касымов
Секретарь
районного маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области
А.Кииков
"15" ноября 2016 года
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 15 ноября 2016 года

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-46/3 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қарашадағы № С-6/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қарашада № 5595 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 110 бабына және 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-46/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5196 тіркелген, 2016 жылдың 22 қаңтарында "Жаңа дәуір" - "Сельская новь" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 645 261,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 724 157 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 730 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 895 724,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 664 400,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6 965 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 580 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 26 104,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 26 104,3 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2016 жылға арналған резерві 100 теңге сомасында бекітілсін.";
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Қасымов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Шауенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының
әкімі
А.Қиықов
"15" қараша 2016 жыл
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 15 қарашадағы

2635
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11303,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
241,9
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
19912,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5643,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
694
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20834,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20782,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18077,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
262
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2443
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
52
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
232866,4
1
Жилищное хозяйство
109835
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
256
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
256
467
Отдел строительства района (города областного значения)
109579
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
85647
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
23932
2
Коммунальное хозяйство
92288,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
370
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
370
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52895
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
26465
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
26430
467
Отдел строительства района (города областного значения)

2635
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11303,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
241,9
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
19912,7
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5643,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
694
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20834,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20782,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18077,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
262
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2443
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
52
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
232866,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
109835
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
256
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
256
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
109579
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
85647
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
23932
2
Коммуналдық шаруашылық
92288,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
370
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
370
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52895
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
26465
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
26430
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

44792,6
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
2700
На проведение противоэпизоотических мероприятий
39734
Проведение мероприятий по очагам сибиреязвенных захоронений
2358,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
28334
На текущий ремонт автомобильных дорог
20000
Подготовка к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям

44792,6
Бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%) өтеуге
2700
Сібір жарасы қорымдары ошақтарында іс-шаралар өткізуге
2358,6
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
39734
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
28334
Автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу
20000
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін