О внесении изменений и дополнения в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5С-46/3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 25 апреля 2016 года № 6С-3/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 мая 2016 года № 5340
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 5С-46/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5202, опубликовано 29 января 2016 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 2415765,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 412099,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 9824,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 22650,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1971192,5 тысячи тенге;
2) затраты - 2434804,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 4715,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 6363,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1648,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -23754,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 23754,1 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2016 года, в сумме 19039,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж.Мынбаев
Секретарь районного маслихата У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-46/3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 6С-3/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 мамырда № 5340 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 2 тармағының 5) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-46/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5202 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарында "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2415765,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 412099,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 9824,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 22650,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1971192,5 мың теңге;
2) шығындар - 2434804,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 4715,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 6363,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1648,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -23754,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 23754,1 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2016 жылдың 1 қаңтарында 19039,1 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж.Мыңбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев