О бюджете Зерендинского района на 2017-2019 годы
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 8-59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2017 года № 5681.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2017 – 2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 296 403,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 172 084,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 038,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 094 281,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 435 612,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 124 251,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 149 754,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 502,7 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 105 435,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 105 435,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -368 895,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 368 895,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2017 № 15-129 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 2 444 997 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 и 2016 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 25 502,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 01.11.2017 № 14-120 (вводится в действие с 01.01.2017).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.

Зеренді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-59 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 5681 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданының 2017 – 2019 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 296 403,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 172 084,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 038,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 094 281,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 435 612,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 124 251,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 149 754,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 502,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 105 435,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 105 435,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -368 895,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 368 895,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 12.12.2017 № 15-129 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетінен берiлетiн 2 444 997 мың теңге сомасындағы субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте 25 502,7 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 және 2016 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарыздардың өтеуі көзделгені ескерiлсiн.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 01.11.2017 № 14-120 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерiлсiн.

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 42 869,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2017 № 15-129 (вводится в действие с 01.01.2017).
7. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20.02.2017 № 11-89 (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 6.
9. Утвердить бюджетные программы поселка, села, сельских округов на 2017 год согласно приложению 7.
10. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 8.

6. 2017 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 42 869,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 12.12.2017 № 15-129 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Тiзбе бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерлерде қызмет iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар белгiленсiн.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 20.02.2017 № 11-89 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
9. 2017 жылға арналған кенттің, ауылдың, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 8 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

12483,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
800,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
93964,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17008,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2000,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
400,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
67467,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
7089,0
1
2
3
4
5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18579,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18579,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12977,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5602,1
12
Транспорт и коммуникации
139973,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20054,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
20054,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
119919,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
24844,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
87187,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
7888,0
1
2
3
4
5
13
Прочие
79583,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13904,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
13904,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19626,4
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года

12483,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
800,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
93964,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17008,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2000,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
400,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
67467,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7089,0
1
2
3
4
5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18579,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18579,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12977,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5602,1
12
Көлiк және коммуникация
139973,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20054,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20054,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
119919,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
24844,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
87187,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
7888,0
1
2
3
4
5
13
Басқалар
79583,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13904,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
13904,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19626,4
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

20457
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
13661
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2862
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3934
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
62612
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17801
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17801
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13303
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12250
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12250
1
2
3
4
5
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
19258
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16714
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2120
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
424
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11918
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11918
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11918
12
Транспорт и коммуникации
6173
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6173
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
6173
13
Прочие
79614
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36524
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
36524
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42900
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
42900
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)

20457
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13661
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2862
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3934
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
62612
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17801
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
17801
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13303
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13303
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12250
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12250
1
2
3
4
5
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
19258
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16714
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2120
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
424
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11918
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11918
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11918
12
Көлiк және коммуникация
6173
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6173
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
6173
13
Басқалар
79614
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36524
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
36524
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42900
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
42900
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі

227882
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14978
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14978
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33463
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31455
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1209
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
799
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
9714
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
9714
02
Оборона
6050
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6050
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6050
04
Образование
3745622
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17778
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
17778
464
Отдел образования района (города областного значения)
3727844
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9575
003
Общеобразовательное обучение
3213085
1
2
3
4
5
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
25000
006
Дополнительное образование для детей
82645
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
257
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
235155
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24489
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
91449
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
45710
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

227882
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14978
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14978
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33463
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31455
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1209
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
799
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
9714
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9714
02
Қорғаныс
6050
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6050
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6050
04
Бiлiм беру
3745622
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17778
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
17778
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3727844
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9575
003
Жалпы білім беру
3213085
1
2
3
4
5
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
25000
006
Балаларға қосымша білім беру
82645
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
257
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
235155
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24489
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
91449
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
45710
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

45570
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
190
006
Поддержка предпринимательской деятельности
190
15
Трансферты
25326
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25326
051
Трансферты органам местного самоуправления
25326
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
5
Погашение бюджетных кредитов
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 8-59
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2017 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2017 № 15-129 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
41867,2
Целевые текущие трансферты
41867,2
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
5132,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
467,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
4665,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36703,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
11725,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
13835,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6220,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2980,6
1
2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1722,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
220,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
32,0
Бюджетные кредиты
175294,8
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
175294,8
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов

45570
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
190
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
190
15
Трансферттер
25326
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25326
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
25326
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
0
Бюджеттiк кредиттер
0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерiн сатып алу
0
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Зеренді аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8-59 шешіміне
4 қосымша
2017 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 12.12.2017 № 15-129 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
41867,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
41867,2
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5132,0
Республикалық бюджеттен тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
467,0
Республикалық бюджеттен оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4665,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36703,2
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11725,6
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13835,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6220,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2980,6
1
2
Республикалық бюджеттен техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1722,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
220,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
32,0
Бюджеттік кредиттер
175294,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
175294,8
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомасын бөлу

149754,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 и 2016 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
25502,7
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
38,1
Приложение 5
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 8-59
Целевые трансферты из областного бюджета на 2017 год

149754,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 және 2016 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарызын өтеу сомаларын бөлу
25502,7
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
38,1
Зеренді аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8-59 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2017 № 15-129 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
530287,5
Целевые текущие трансферты
530287,5
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
53929,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
818,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников для школ
17751,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение капитального ремонта Донгулагашской основной школы
33347,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
2012,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176700,0
1
2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт автомобильных дорог
30000,0
Текущий (ямочный) ремонт автомобильных дорог местного значения и уличной сети с щебеночным покрытием в сельских населенных пунктах
20000,0
Текущий (ямочный) ремонт автомобильных дорог местного значения и уличной сети с черным покрытием в сельских населенных пунктах
10000,0
Увеличение уставного капитала государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Зеренда Сервис"
77130,0
На реконструкцию автодороги "Подъезд к горно-лыжной базе Електы" в границах Садового сельского округа Зерендинского района
24570,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
45000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
74556,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
67467,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 12.12.2017 № 15-129 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
530287,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
530287,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
53929,9
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
818,5
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17751,9
Дөңгілағаш негізгі мектебіне күрделі жөндеу жүргізуге облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
33347,3
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2012,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
176700,0
1
2
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
30000,0
Ауылдық елді мекендерде қиыршық тас жамылғысымен көше желісі мен жергілікті мағынадағы автомобиль жолының ағымдағы (шұңқырлы) жөндеуі
20000,0
Ауылдық елді мекендерде қара жамылғысымен көше желісі мен жергілікті мағынадағы автомобиль жолының ағымдағы (шұңқырлы) жөндеуі
10000,0
"Зеренді Сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны жарғылық капиталын арттыру
77130,0
Зеренді ауданы Садовый ауылдың округі шекараларында "Кіреберіс тау-шаңғы Електі базасы қойылатын" автожолын қайта жаңарту
24570,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
45000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
74556,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
67467,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

7089,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10786,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальные расходы объектов культуры
10786,4
1
2
Текущий ремонт Жолдыбайского сельского клуба Зерендинского района Акмолинской области
900,0
Текущий ремонт сельского клуба имени М. Габдуллина села М. Габдуллина Зерендинского района Акмолинской области
1800,0
На текущий ремонт Донгулагашского сельского клуба в селе Донгулагаш Зерендинского района Акмолинской области
8086,4
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
273432,1
Разработка проектно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство разводящих сетей водопровода и строительство линий электропередач в селе Акколь Зерендинского района
10022,2
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водопроводных сетей и сетей электроснабжения в селе Садовое Зерендинского района
4003,8
Разработка проектно сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водопроводных сетей и сетей электроснабжения к новому жилому массиву усадебной застройки в селе Зеренда Зерендинского района
4006,5
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, на строительство котельной в селе Гранитное Зерендинского района
131315,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на разработку градостроительной документации
5602,1
На реконструкцию здания учебного корпуса со строительством спортивного зала средней общеобразовательной школы имени М.Габдуллина по улице Жанайдара Мусина 39 "А" в селе Зеренда, Зерендинского района

7089,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10786,4
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мәдениет объектілерінің күрделi шығындарына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10786,4
1
2
Ақмола облысы Зеренді ауданы Жолдыбай ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
900,0
Ақмола облысы Зеренді ауданы М. Ғабдуллин ауылындағы М.Ғабдуллин атындағы ауылдық клубты ағымдағы жөндеу
1800,0
Ақмола облысы Зеренді ауданы Дөңгілағаш ауылындағы Дөңгілағаш ауылдық клубты ағымдағы жөндеу
8086,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
273432,1
Зеренді ауданы Ақкөл ауылында бөлі желілері, су желілері құрылысына және электрберу желілерінің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттарын әзірлеу
10022,2
Зеренді ауданы Садовое ауылындағы электр желілері және су желілері құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттамасын әзірлеу
4003,8
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы жаңа усадьбалы құрылыс тұрғын массивті электр желілері және су желілер құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттамасын әзірлеу
4006,5
Зеренді ауданының Гранитное ауылда қазандық құрылысына, кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалау сметалық құжаттамасын әзірлеу
131315,5
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қала құрылысы құжаттамасының әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5602,1
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы Жанайдар Мусин көшесі бойынша 39 "А" М. Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектепке спорт зал құрылысымен оқу корпусының ғимаратын қайта жаңғыртуға

81076,0
На строительство котельной к школе на 50 мест в селе Донгулагаш, Зерендинского района
33982,7
1
2
На разработку проектно-сметной документации на строительство блок-модульной котельной с инженерными сетями для основной школы в селе Пухальское, Зерендинского района
3423,3
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18013,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию краткосрочного профессионального обучения

81076,0
Зеренді ауданының Дөңгілағаш ауылында 50 орынға арналған мектебіне қазандық құрылысына
33982,7
1
2
Зеренді ауданы, Пухальск ауылының негізгі мектебіне инженерлік желілермен блок-модульді қазандықтың құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
3423,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18013,1
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

17172,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на субсидии по возмещению расходов по найму (аренда) жилья для переселенцев и оралманов
840,7
Приложение 6
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 8-59
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2017 год
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 7
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 8-59
Бюджетные программы поселка, села, сельских округов на 2017 год

17172,4
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үй жалдау (жалға алу) шығындарын өтеу бойынша субсидияларға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
840,7
Зеренді аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8-59 шешіміне
6 қосымша
2017 жылға арналған бюджет атқарылу үдерісінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Зеренді аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8-59 шешіміне
7 қосымша
2017 жылға кент, ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары