О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № С-44/2 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 14 июня 2016 года № С-5/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 июня 2016 года № 5433
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-44/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5183, опубликовано 23 января 2016 года в районной газете "Вести" и 23 января 2016 года в районной газете "Өрлеу") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 883 005,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 745 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 213,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 083 982 тысяч тенге;
2) затраты – 2 890 062,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 86 947,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 104 984,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 037 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -94 004,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 004,8 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 8), 9) следующего содержания:
"8) на строительство плавательного бассейна в поселке Шортанды в сумме 102 000,0 тысяч тенге;
9) на строительство инженерных сетей к плавательному бассейну в поселке Шортанды в сумме 30 405,0 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктами 11), 12) следующего содержания:
"11) на приобретение учебников для 1 класса школ района в сумме 6 625,0 тысяч тенге;
12) на выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне в сумме 1 069,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 13-2 следующего содержания:

Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/2 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 маусымдағы № С-5/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 маусымда № 5433 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109, 111 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5183 тіркелген, 2016 жылдың 23 қаңтарында аудандық "Вести" газетінде және 2016 жылдың 23 қаңтарында аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 883 005,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 745 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 213,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 083 982 мың теңге;
2) шығындар – 2 890 062,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 86 947,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 104 984,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 037 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94 004,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 004,8 мың теңге.";
4 тармақ келесі мазмұндағы 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) Шортанды кентінде жүзу хауызының құрылысына 102 000,0 мың теңге сомасында;
9) Шортанды кентінде жүзу хауызының инженерлік желілер құрылысына 30 405,0 мың теңге сомасында.";
5 тармақ келесі мазмұндағы 11), 12) тармақшалармен толықтырылсын:
"11) аудан мектептерінің 1 сыныптары үшін оқулықтар сатып алуға 6 625,0 мың теңге сомасында;
12) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71-жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге 1 069,9 мың теңге сомасында.";
келесі мазмұндағы 13-2 тармағымен толықтырылсын: