О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Щучинск, населенных пунктов Бурабайского района
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2016 года № 6С-8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 декабря 2016 года № 5625. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 28 декабря 2021 года № 7С-17/12
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 28.12.2021 № 7С-17/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офциального опубликования).
Сноска. В заголовке и по всему тексту на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 30.01.2018 № 6С-24/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 30.01.2018 № 6С-24/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить (понизить) ставки земельного налога на земельные участки города Щучинск, населенных пунктов Бурабайского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
VIIІ (внеочередной) сессии
районного маслихата
К.Умуртаева
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
24 ноября 2016 года
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 24 ноября 2016 года

Бурабай ауданының Щучинск қаласының, елді мекендерінің жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы № 6С-8/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 5625 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7С-17/12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 28.12.2021 № 7С-17/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыбында және барлық мәтін бойынша "жоғарылату", "төмендету", "жоғарытылсын", "төмендетілсін" сөздері "арттыру", "азайту", "арттырылсын", "азайтылсын" сөздеріне ауыстырылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 6С-24/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 510 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 6С-24/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Бурабай ауданының Щучинск қаласының, елді мекендерінің жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелері осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес арттырылсын (азайтылсын).
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
VІІІ (кезектен тыс)
сессиясының төрайымы
Қ.Өміртаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
24 қараша 2016 жыл
Бурабай аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 24 қарашадағы