О внесении изменений в решение от 19 сентября 2011 года № 1 "О наименовании улиц села Аккол"
Решение акима Аккольского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 30 мая 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 июня 2016 года № 4967
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Аккольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аккольского сельского округа от 19 сентября 2011 года № 1 "О наименовании улиц села Акколь" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3-2-114, опубликованное от 6 октябрь 2011 года в районной газете "Жаңалық жаршысы" следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" "село" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылының", "ауыл".
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккольского
сельского округа С.Дуйсенбаев

"Ақкөл селосының көшелеріне атау беру туралы" 2011 жылдың 19 қыркүйектегі № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 маусымда № 4967 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Ақкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл селолық округі әкімінің 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 "Ақкөл селосының көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-114 тіркелген, аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде 2011 жылы 6 қазанда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің деректемелерінде атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының", "село" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауыл" сөздерімен ауыстырылсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауылдық
округінің әкімі С.Дүйсенбаев