О внесении изменений в решение от 2 сентября 2011 года № 8 "О наименовании улиц села Кумкудук"
Решение акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 06 июня 2016 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 июля 2016 года № 4980
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, аким Кумкудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кумкудукского сельского округа от 2 сентября 2011 года № 8 "О наименовании улиц села Кумкудук" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-111, опубликованное 22 сентября 2011 года в районной газете "Жаңалық жаршысы") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селосының", "селолық", "село" заменить соответственно словами "ауылының", "ауылдық", "ауыл".
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кумкудуксого
сельского округа М.Алибаев

"Құмқұдық селосының көшелерге атау беру туралы" 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 06 маусымдағы № 16 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 шілдеде № 4980 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әр түрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Құмқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құмқұдық селолық округі әкімінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 8 "Құмқұдық селосының көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-111 тіркелген, 2011 жылғы 22 қыркүйектегі аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің деректемелерінде атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селосының", "селолық", "село" сөздері тиісінше "ауылының", "ауылдық", "ауыл" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құмқұдық ауылдық
округінің әкімі М.Алибаев