Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы Каргалинского района на 2016 год
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 21 апреля 2016 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 мая 2016 года № 4933. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Каргалинского района согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Қ.Ізтілеу
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района Р.Сыдыков
Приложение
к постановлению акимата
Каргалинского района

Қарғалы ауданында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-аналардың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 158 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 мамырда № 4933 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Ізтілеуге жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Р.Сыдықов
Қарғалы ауданы әкімдігінің

от 21 апреля 2016 года
№ 158
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях Каргалинского района
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные организация с длительностью пребывания
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в день (тенге)
Детский сад
Детский сад
Детский сад
Детский сад
1
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольная организация "Айголек" Каргалинского района, село Бадамша
9 часов

2016 жылғы 21 сәуірдегі
№ 158 қаулысына
1 қосымша
Қарғалы ауданың мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі ұйымдарда болу ұзақтығы-
мен
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір күнге төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Балабақша
Балабақша
Балабақша
1
Қарғалы ауданы Бадамша ауылы "Айгөлек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
9 сағат