О переименовании улиц городов Кандыагаш и Жем Мугалжарского района
Совместное постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 3 октября 2016 года № 359 и решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 3 октября 2016 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 октября 2016 года № 5112.
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения городов Кандыагаш и Жем, на основании заключений областной ономастической комиссии, акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением внесенным, постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 10.01.2019 № 6 и решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 10.01.2019 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Переименовать улицу "Западная" в городе Кандыагаш Мугалжарского района именем "Нұрахмет Қаржаубаев".
2. Переименовать следующие улицы города Жем Мугалжарского района:
улицу "Вокзальная" на улицу "Бәйтерек";
улицу "Набережная" на улицу "Жерұйық".
3. Настоящее совместное постановление акимата Мугалжарского района и решение маслихата Мугалжарского района вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Данагулов Е.
Председатель сессии,
секретарь маслихата Калиева Н.

Мұғалжар ауданынының Қандыағаш және Жем қалаларының көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 3 қазандағы № 359 қаулысы және Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының мәслихатының 2016 жылғы 3 қазандағы № 47 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қазанда № 5112 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Қандыағаш және Жем қалалары халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындылары негізінде Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігіңің 10.01.2019 № 6 қаулысымен және Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 10.01.2019 № 284 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Мұғалжар ауданының Қандыағаш қаласындағы "Западная" көшесі "Нұрахмет Қаржаубаев" есімімен қайта аталсын.
2. Мұғалжар ауданының Жем қаласындағы келесі көшелер:
"Вокзальная" көшесі "Бәйтерек" көшесі деп;
"Набережная" көшесі "Жерұйық" көшесі деп қайта аталсын.
3. Осы бірлескен Мұғалжар ауданы әкімдігінің қаулысы және Мұғалжар аудандық мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Данағұлов
Сессия төрайымы,
мәслихат хатшысы Н.Қалиева