О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 272 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 19 августа 2016 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 сентября 2016 года № 5062. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 272 "Об утверждении бюджета Уилского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4701, опубликованное 4 и 11 февраля 2016 года в газете "Ойыл") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы:
цифры "2 906 704,3" заменить цифрами "3 093 100,3";
в том числе по:
поступлениям трансфертов:
цифры "2 638 642,3" заменить цифрами "2 825 038,3";
в подпункте 2):
затраты:
цифры "2 914 279,3" заменить цифрами "3 100 675,6";

"2016-2018 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 тамыздағы № 50 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 қыркүйекте № 5062 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 және 106 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 "2016-2018 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4701 тіркелген, 2016 жылғы 4 және 11 ақпанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер:
"2 906 704,3" цифрлар "3 093 100,3" цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша:
"2 638 642,3" цифрлар "2 825 038,3" цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар:
"2 914 279,3" цифрлар "3 100 675,6" цифрлармен ауыстырылсын;

2) пункт 7:
дополнить абзацем девять следующего содержания:
50 000 тысяч тенге – "на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов".
3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата: К. Алтымов
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов

2) 7 тармақ:
келесідей мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" - 50 000 мың теңге.
3) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: Қ. Алтымов
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов

4782
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15006
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15006
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14548
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
458
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
199540
1
Жилищное хозяйство
168520
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4900
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4900
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1566
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1566
464
Отдел образования района (города областного значения)
5639
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5639
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
3215
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3215
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1691
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1391
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
300
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
151509
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
36659
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
101150
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
4500
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
9200
2
Коммунальное хозяйство
24815
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23692
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
14195
028
Развитие коммунального хозяйства
9000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
497
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

4782
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15006
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15006
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14548
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
458
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
199540
1
Тұрғын үй шаруашылығы
168520
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4900
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4900
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1566
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1566
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5639
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5639
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
3215
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3215
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1691
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1391
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
300
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
151509
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
36659
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
101150
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
4500
091
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
9200
2
Коммуналдық шаруашылық
24815
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23692
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
14195
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
9000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
497
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі