О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 250 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 11 апреля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 апреля 2016 года № 4859. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 25 декабря 2015 года № 250 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4682, опубликованное 30 января 2016 года в газете "Шежірелі өлке") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы                                            6835111,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления                               2318266,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления                               6360,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала             15000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов                               4495485,0 тысяч тенге;
2) затраты                                           7121877,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование                   466299,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты                               469529,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов                         3230,0 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета (профицит)                         -753065,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита)                         753065,3 тысяч тенге;
в пункте 7:
цифры "15929,0" заменить цифрами "9305,0";
в абзаце третьем пункта 8:
цифры "49372,0" заменить цифрами "32914,0";
и дополнить девятым абзацем следующего содержания:
"на обеспечение экономической стабильности района – 30946,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 8-1, 8-2 следующего содержания:
"8-1. Учесть в бюджете района на 2016 год поступление целевых трансфертов на развитие из Национального фонда Республики Казахстан:
на строительство сетей электроснабжения в зоне развития города Шалкар Шалкарского района – 274000,0 тысяч тенге.
Распределение суммы целевого трансферта на развитие определяется на основании постановления акимата района.

"Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 4859 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 және 109 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 "Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4682 санымен тіркелген, 2016 жылғы 30 қаңтардағы "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер                                           6835111,0 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер                                    2318266 ,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер                              6360,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер            15000,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері                               4495485,0 мың теңге;
2) шығындар                                           7121877,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу                        466299,0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                              469529,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу                              3230,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит)                        -753065,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)                              753065,3 мың теңге;
7 тармақта:
"15929,0" сандары "9305,0" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақтың үшінші абзацында:
"49372,0" сандары "32914,0" сандарымен ауыстырылсын
және мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"ауданның экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге – 30946,0 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 8-1, 8-2 тармақтарымен толықтырылсын:
"8-1. Ауданның 2016 жылға арналған бюджетіне Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан:
Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы даму аймағында электрмен қамту желілерін салуға – 274000,0 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферті түскені ескерілсін.
Нысаналы даму трансферттің сомасын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.

8-2. Учесть в бюджете района на 2016 год поступление кредита из Национального фонда Республики Казахстан:
на реконструкцию системы водоснабжения и водоотведения в городе Шалкар Шалкарского района – 463166,0 тысяч тенге.
Распределение суммы кредита определяется на основании постановления акимата района.";
пункт 9 дополнить седьмым абзацем следующего содержания:
"на капитальный ремонт социальных объектов по Дорожной карте занятости 2020 – 2017,0 тысяч тенге.";

8-2. Ауданның 2016 жылға арналған бюджетіне Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан:
Шалқар ауданындағы Шалқар қаласындағы сумен жабдықтау және су бұру жүйесін қайта жарақтауға - 463166,0 мың теңге көлемінде кредит түскені ескерілсін.
Кредит сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
9 тармақ мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша әлеуметтік сала объектілерін күрделі жөндеуге – 2017,0 мың теңге.";

в абзаце втором пункта 9-1:
цифры "1000,0" заменить цифрами "27400,0";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата О. Уксакбаев
Секретарь районного маслихата С. Бигеев
Приложение № 1 к решению районного маслихата № 10 от 11 апреля 2016 года
Приложение № 1 к решению районного маслихата № 250 от 25 декабря 2015 года
Бюджет Шалкарского района на 2016 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
ДОХОДЫ

9-1 тармақтың екінші абзацында:
"1000,0" сандары "27400,0" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы О. Уксакбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Бигеев
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 10 шешіміне № 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 шешіміне №1 қосымша
Шалқар ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР