О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 20 мая 2016 № 4-22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 мая 2016 года № 3874. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 3 марта 2017 года № 13-74
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 03.03.2017 № 13-74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3651, опубликованного в газете "Атамекен" от 15 января 2016 года № 3 (5787), от 22 января 2016 года № 4 (5788)), в решение Жамбылского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 59-369 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3715, опубликованного в газете "Атамекен" от 5 марта 2016 года № 10-11 (5794-5795)), в решение Жамбылского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-6 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 апреля 2016 года № 3775, опубликованного в газете "Атамекен" от 23 апреля 2016 года № 18 (5802), от 30 апреля 2016 года № 19 (5803)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции: "1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 14 305 759 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 285 387 тысяч тенге;
неналоговые поступления 29 175 тысяч тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-22 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 31 мамырда № 3874 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 13-74 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.03.2017 № 13-74 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3651 тіркелген, "Атамекен" газетінде 2016 жылдың 15 қаңтарында № 3 (5787), 2016 жылдың 22 қаңтарында № 4 (5788) жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 59-369 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3715 тіркелген, "Атамекен" газетінде 2016 жылдың 5 наурызында № 10-11 (5794-5795) жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 6 сәуірінде № 3775 тіркелген, "Атамекен" газетінде 2016 жылдың 23 сәуірінде № 18 (5802), 2016 жылдың 30 сәуірінде № 19 (5803) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 14 305 759 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 2 285 387 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 29 175 мың теңге;

поступления от продажи основного капитала 50 996 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 940 201 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 673 457 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 5 179 919 тысяч тенге;
субвенции 3 086 825 тысяч тенге;
2) затраты 15 975 022 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 40 642 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 69 993 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 29 351 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 715 815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 715 815 тысяч тенге.";
в пункте 3:

негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 50 996 мың теңге;
трансферттер түсiмі 11 940 201 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 673 457 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5 179 919 мың теңге;
субвенциялар 3 086 825 мың теңге;
2) шығындар 15 975 022 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 40 642 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 69 993 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 29 351 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-) 1 715 815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 715 815 мың теңге.";
3-тармақтағы:

цифры "204 196" заменить на цифры "151 545".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Жамбылского района" (по согласованию Л. К. Кельдибекова) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

"204 196" саны "151 545" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. "Жамбыл ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Л. Қ. Келдібекова) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Жамбылского района К. Н. Керимбаев
Секретарь маслихата Жамбылского района С. М. Журын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 4-22 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Жамбылского района на 2016 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1 Доходы

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешiм 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл ауданының сессия төрағасы К. Н. Керімбаев
Жамбыл ауданының мәслихат хатшысы С. М. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-22 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Жамбыл ауданының 2016 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Сомасы (мың теңге)
1 Кірістер