О наименовании новых улиц села КазЦИК КазЦИКовского сельского округа
Решение акима КазЦИКовского сельского округа Илийского района Алматинской области от 29 августа 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 сентября 2016 года № 3971
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села КазЦИК КазЦИКовского сельского округа и на основании заключения Алматинской области ономастической комиссии, исполняющий обязанности акима КазЦИКовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Новым улицам села КазЦИК КазЦИКовского сельского округа присвоить следующие наименования:
1) первой улице "Атамекен", второй улице "Бейбитшилик", расположенных на юго-западе;
2) третьей улице "Жибек жолы", четвертой улице "Астана", пятой улице "Женис", шестой улице "Жетысу", седьмой улице "Байтерек", восмой улице "Тауелсиздик", девятой улице "Бирлик", десятой улице "Береке", расположенных на северо-западе;
3) одиннадцатой улице "Болашак", двенадцатой улице "Желтоксан", тринадцатой улице "Нурлы", четырнадцатой улице "Акбулак", пятнадцатой улице "Жайнак", расположенных на юго-востоке;
2. Возложить на заместителя акима КазЦИКовского сельского округа Италмасову Айсулу Есеновну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе районного акимата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима КазЦИКовского сельского округа Италмасову Айсулу Есеновну.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима КазЦИКовского
сельского округа А. Жасымбеков

КазЦИК ауылдық округінің КазЦИК ауылындағы жаңа көшелерге атау беру туралы
Алматы облысы Іле ауданы КазЦИК ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 29 қыркүйекте № 3971 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, КазЦИК ауылдық округінің КазЦИК ауылы халқының пікірін ескерте отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, КазЦИК ауылдық округ әкімінің міндетің атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. КазЦИК ауылдық округінің КазЦИК ауылының жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) оңтүстік-батысында орналасқан бірінші көшеге "Атамекен", екінші көшеге "Бейбітшілік";
2) солтүстік-батысында орналасқан үшінші көшеге "Жібек жолы", төртінші көшеге "Астана", бесінші көшеге "Жеңіс", алтыншы көшеге "Жетісу", жетінші көшеге "Бәйтерек", сегізінші көшеге "Тәуелсіздік", тоғызыншы көшеге "Бірлік", оныншы көшеге "Береке";
3) оңтүстік-шығысында орналасқан он бірінші көшеге "Болашақ", он екінші көшеге "Желтоқсан", он үшінші көшеге "Нұрлы", он төртінші көшеге "Ақбұлақ", он бесінші көшеге "Жайнақ";
2. КазЦИК ауылдық округі әкімінің орынбасары Айсулу Есенқызы Италмасоваға осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметтік айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау КазЦИК ауылдық округі әкімінің орынбасары Айсулу Есенқызы Италмасоваға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
КазЦИК ауылдық
округ әкімнінің
міндетін атқарушы А. Жасымбеков