О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 24 марта 2016 года № 6-1-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 марта 2016 года № 3761. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2017 года № 6-14-100
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 28.02.2017 № 6-14-100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3644, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" от 7 января 2016 года № 2-3), в решение Панфиловского районного маслихата от 1 февраля 2016 года № 5-60-396 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2016 года № 3708, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" от 19 февраля 2016 года № 9) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 10907644 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1802493 тысяч тенге;
неналоговые поступления 119672 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 46515 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8938964 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3173927 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2383909 тысяч тенге;
субвенция 3381128 тысяч тенге;
2) затраты 11752370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1294089 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 1305566 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11477 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 5910 тысяч тенге;

Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы № 6-1-7 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 31 наурызда № 3761 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6-14-100 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 28.02.2017 № 6-14-100 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3644 тіркелген, аудандық "Жаркент өңірі" газетінде 2016 жылдың 7 қаңтарында № 2-3 жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-60-396 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 12 ақпанында № 3708 тіркелген, аудандық "Жаркент өңірі" газетінде 2016 жылдың 19 ақпанында № 9 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10907644 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1802493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 119672 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 46515 мың теңге;
трансферттер түсімдері 8938964 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3173927 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 2383909 мың теңге;
субвенциялар 3381128 мың теңге;
2) шығындар 11752370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1294089 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1305566 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11477 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 5910 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2144725 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2144725 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Панфиловского района" (по согласованию С. К. Рамазанова) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2144725 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2144725 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Панфилов ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С. Қ. Рамазанова) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного маслихата Р. Тулакбаев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Нурахметов
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 6-1-7 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы"

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Р. Тулақбаев
Панфилов аудандық мәслихаттың
хатшысы Е. Нұрахметов
Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-1-7 шешіміне 1-қосымша

210440
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
41000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
713392
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
334488
1
Социальное обеспечение
98103
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97618
005
Государственная адресная социальная помощь
250
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
81008
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Орлеу
16360
464
Отдел образования района (города областного значения)
485
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
485
2
Социальная помощь
199269
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
199269
002
Программа занятости
72466
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28358
006
Оказание жилищной помощи
7795
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12005
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6617
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43336
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28692
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
37116
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29459
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2588
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
3404
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1665
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
1665
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

210440
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
41000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
713392
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
334488
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
98103
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97618
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
250
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
81008
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
16360
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
485
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
485
2
Әлеуметтiк көмек
199269
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
199269
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
72466
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28358
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7795
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12005
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6617
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43336
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28692
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
37116
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35451
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29459
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2588
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3404
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1665
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1665
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық