О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 26 октября 2016 года № 6-9-71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 ноября 2016 года № 3995. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2017 года № 6-14-100
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 28.02.2017 № 6-14-100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3644, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" от 7 января 2016 года № 2-3), в решение Панфиловского районного маслихата от 1 февраля 2016 года № 5-60-396 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2016 года № 3708, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" от 19 февраля 2016 года № 9), в решение Панфиловского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 6-1-7 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 марта 2016 года № 3761, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" от 8 апреля 2016 года № 16), в решение Панфиловского районного маслихата от 19 мая 2016 года № 6-4-31 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 мая 2016 года № 3854, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" от 1, 3 июня 2016 года № 25, 26), в решение Панфиловского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-7-51 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июля 2016 года № 3923, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" от 5 августа 2016 года № 35) следующие изменения:

Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы № 6-9-71 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 10 қарашада № 3995 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6-14-100 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 28.02.2017 № 6-14-100 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3644 тіркелген, аудандық "Жаркент өңірі" газетінде 2016 жылдың 7 қаңтарында № 2-3 жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-60-396 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 12 ақпанында № 3708 тіркелген, аудандық "Жаркент өңірі" газетінде 2016 жылдың 19 ақпанында № 9 жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-1-7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 наурызында № 3761 тіркелген, аудандық "Жаркент өңірі" газетінде 2016 жылдың 8 сәуірінде № 16 жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-4-31 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 27 мамырында № 3854 тіркелген, аудандық "Жаркент өңірі" газетінде 2016 жылдың 1, 3 маусымында № 25, 26 жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-7-51 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 28 шілдесінде № 3923 тіркелген, аудандық "Жаркент өңірі" газетінде 2016 жылдың 5 тамызында № 35 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 11783871 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2703930 тысячи тенге;
неналоговые поступления 39213 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 45537 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8995191 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2877593 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 2736470 тысяч тенге;
субвенция 3381128 тысяч тенге;
2) затраты 12628597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1290855 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 1302332 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11477 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2141491 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2141491 тысяч тенге.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 12728 тысяч тенге.".
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Панфиловского района" (по согласованию С. К. Рамазанова) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11783871 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2703930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 39213 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 45537 мың теңге;
трансферттер түсімдері 8995191 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2877593 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 2736470 мың теңге;
субвенциялар 3381128 мың теңге;
2) шығындар 12628597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1290855 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1302332 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11477 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2141491 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2141491 мың теңге.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 12728 мың теңге сомасында бекітілсін.".
3. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. "Панфилов ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С. Қ. Рамазанова) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного маслихата М. Ажибеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Нурахметов
Согласование к решению Панфиловского районного маслихата от 26 октября 2016 года № 6-9-71 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Панфиловского района" Рамазанова Сауле Касымкановна
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата от 26 октября 2016 года № 6-9-71 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы"

6. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Әжібеков
Панфилов аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Нұрахметов
Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-9-71 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Панфилов ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Рамазанова Сауле Қасымқанқызы
Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-9-71 шешіміне қосымша

1068434
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17935
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
31500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
210440
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
38665
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
769894
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
317262
1
Социальное обеспечение
90522
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90522
005
Государственная адресная социальная помощь
263
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
78719
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Орлеу
11540
2
Социальная помощь
187496
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
187496
002
Программа занятости
51202
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29419
006
Оказание жилищной помощи
1095
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12305
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5490
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55293
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32692
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
39244
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37579
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32271
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2104
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
3204
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1068434
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17935
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
31500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
210440
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
38665
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
769894
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
317262
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
90522
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90522
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
263
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
78719
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
11540
2
Әлеуметтiк көмек
187496
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
187496
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
51202
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29419
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1095
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12305
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5490
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
55293
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32692
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
39244
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37579
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32271
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2104
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3204
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі