О повышении базовых ставок земельного налога по Уйгурскому району
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-5-26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 августа 2016 года № 3935. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 28 июня 2018 года № 6-34-211
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 28.06.2018 № 6-34-211 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога по Уйгурскому району на 40 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381 и 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)".
2. Возложить на руководителя аппарата районного маслихата Манапову Арзигуль Гопуровну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет – ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам "Бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вступает в силу с 01 января 2017 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата К. Кожагул
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан

Ұйғыр ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-5-26 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 23 тамызда № 3935 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 6-34-211 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 28.06.2018 № 6-34-211 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 379, 381 және 383-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен Ұйғыр ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері 40 пайызға жоғарлатылсын.
2. "Ұйғыр аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Манапова Арзигуль Гопуровнаға осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм, тұрғын үй" мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 01 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К. Қожағұл
Ұйғыр аудандық
мәслихаттың хатшысы Н. Есжан