О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Тараз № 1255 от 30 декабря 2015 года "Об организации общественных работ на 2016 год"
Постановление Таразского городского акимата Жамбылской области от 14 марта 2016 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 апреля 2016 года № 3026
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилам организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях организации общественных работ для безработных, акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараза от 30 декабря 2015 года № 1255 "Об организации общественных работ на 2016 год" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2905, опубликованное 20 января 2016 года в газете "Жамбыл - Тараз") следующие изменения и дополнения:
в перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы утвержденных указанным постоновлением:
в строке всего цифры "792" и "756" заменить цифрами "802" и "772";
дополнить строками, порядковый номер 6, 7 следущего содержания:
6
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Тараз Местная служба полиции"
Оказание содействия в санитарной очистке прилегающей территории
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
35571
местный бюджет
10
10
7
Прокуратура Жамбылской области
Оказание содействия в санитарной очистке и технической помощи в здании учреждения
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
35571
тенге
местный бюджет
9
9

"2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1255 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 161 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 3026 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне" сәйкес жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1255 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2905 болып тіркелген, 2016 жылы 20 қаңтарда "Жамбыл - Тараз" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныстағы:
барлығы деген жолдағы "792" және "756" деген сандар "802" және "772" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмері 6, 7 жолдарымен толықтырылсын:
6
"Тараз қаласының ішкі істер басқармасы Жергілікті полиция қызметі" мемлекеттік мекемесі
Бекітілген аумақтарына санитарлық тазалау жұмыстарына жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
35571
жергілікті бюджет
10
10
7
Жамбыл облысының прокуратурасы
Мекеме ғимаратына санитарлық және техникалық жұмыстарына жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
35571 теңге жергілікті бюджет
9
9

2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Тараз" (Г. Олжабаева) обеспечить организацию общественных работ в соответсвии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сапаралиева Жаксылыка Мырзабековича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
ЛИСТ СОГЛАСОВАНИЯ
ПОСТАНОВЛЕНИЯ АКИМАТА ГОРОДА ТАРАЗ
Наименование постановления: О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Тараза от 30 декабря 2015 года № 1255 "Об организации общественных работ на 2016 год"
Согласовано:
Прокуратура Жамбылской области
заместитель А. Майлыбаев
"16" марта 2016 год
Согласовано:
Начальник республиканского
Государственного учреждения
"Управление по делам обороны
города Тараз Жамбылской
области" Е. Абдуллаев
"16" марта 2016 год
Согласовано:
Управление внутренних дел города Тараз
Местная служба полиции
Начальник Т. Саулебаев
"16" марта 2016 год
Согласовано:
Прокурор города Тараз
Б. Телеу
"16" марта 2016 год

2. "Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" комуналдық мемлекеттік мекемесі (Г. Олжабаева) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Жақсылық Мырзабекұлы Сапаралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
ТАРАЗ ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ ҚАУЛЫСЫНА КЕЛІСІМ ПАРАҒЫ
Қаулының атауы: "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1255 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Келісілді:
Жамбыл облысы прокурорының
Орынбасары А. Майлыбаев
"16" наурыз 2016 жыл
Келісілді:
"Жамбыл облысы Тараз қаласының
қорғаныс істері жөніндегі басқарамасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
бастығы Е. Абдуллаев
"16" наурыз 2016 жыл
Келісілді:
Тараз қаласы Ішкі істер басқармасы
Жергілікті полиция қызметі
бастығы Т. Саулебаев
"16" наурыз 2016 жыл
Келісілді:
Тараз қаласының прокуроры
Б. Телеу
"16" наурыз 2016 жыл