О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 13 мая 2016 года № 3-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 мая 2016 года № 3088
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2879, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "29 312 975" заменить цифрами "32 294 405";
цифры "22 204 386" заменить цифрами "25 185 816";
в подпункте 2) цифры "29 369 397" заменить цифрами "32 436 550";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "0" заменить цифрами "3 621 756";
в строке "бюджетные кредиты" цифры "0"заменить цифрами "3 621 756";
в подпункте 5) цифры "-56 422" заменить цифрами "-3 763 901";
в подпункте 6):
цифры "56 422" заменить цифрами "3 763 901";
цифры "571 828" заменить цифрами "4 279 307";
в пункте 2 цифры "100 000" заменить цифрами "120 000".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь
Таразского городского Таразского городского
маслихата маслихата
Ф. Касымов Б. Нарбаев
Приложение 1
к решению Таразского
городского маслихата №3-3
от 13 мая 2016 года
Приложение 1
к решению Таразского
городского маслихата №48-3

"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 мамырдағы № 3-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда № 3088 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2879 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"29 312 975" сандары "32 294 405" сандарымен ауыстырылсын;
"22 204 386" сандары "25 185 816" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "29 369 397" сандары "32 436 550" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" деген жолдағы "0" сандары "3 621 756" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" деген жолдағы "0" сандары "3 621 756" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-56 422" сандары "-3 763 901" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"56 422" сандары "3 763 901" сандарымен ауыстырылсын;
"571 828" сандары "4 279 307" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта "100 000" сандары "120 000" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
Ф. Қасымов Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2016 жылғы 13 мамырдағы №3-3
шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының