Об утверждении квоты рабочих мест для инвалидов на 2016 год
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 16 июня 2016 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 июля 2016 года № 3130
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 7 и пунктом 6 статьи 9, подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 и подпунктом 6) пункта 2 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению утвердить квоту рабочих мест для инвалидов на 2016 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности по городу Тараз.

2016 жылға мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота бекіту туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 395 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 шілдеде № 3130 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 7 бабының 7) тармақшасына және 9 бабының 6) тармақшасына, 27-бабының 1-тармағының 1) тармақшасы және 28-бабының 2 тармағының 6) тармақшасына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Тараз қаласы бойынша ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан барлық ұйымдар үшін 2016 жылға мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Тараз" (Олжабаева Г.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сапаралиева Жаксылыка Мырзабековича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
Приложение к постановлению
акимата города Тараз от 16 июня
2016 года №395
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1.
Товарищество с ограниченной отвественностью "Фабрика "Пош-Тараз"
88
2%
1
2.
Товарищество с ограниченной отвественностью "ТаразКожОбувь"

2. "Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі (Г. Олжабаева) заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындауын бақылау қала әкімінің орынбасары Жақсылық Мырзабекұлы Сапаралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
Тараз қаласы әкімдігінің 2016
жылғы 16 маусымдағы №395
қаулысына қосымша
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлер-дің орташа тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, белгіленген квота саны (адам)
1.
Фабрика "Пош-Тараз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
88
2%
1
2.
"ТаразКожОбувь" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі