О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 10 марта 2016 года № 52-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 марта 2016 года № 2982
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстанот 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан"О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 24 февраля 2016 года № 46-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" от 14 декабря 2015 года № 43-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2952) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2877, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 6 и 9 января 2016 года № 1 и 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 628 538" заменить цифрами "8 042 459";
цифры "1 370 329" заменить цифрами "1 001 106";
цифры "7 243 538" заменить цифрами "7 026 682";
в подпункте 2):
цифры "8 632 208" заменить цифрами "8 450 464";
цифры "-15 447" заменить цифрами " - 419 782";
цифры "15 447" заменить цифрами "419 782";
цифру "0" заменить цифрами "404 335";
Приложении 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 наурыздағы № 52-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 наурызда № 2982 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы № 46-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2952 болып тіркелген) сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2877 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 және 9 қаңтардағы №1 және 2 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 628 538" сандары "8 042 459" сандарымен ауыстырылсын;
"1 370 329" сандары "1 001 106" сандарымен ауыстырылсын;
"7 243 538" сандары "7 026 682" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 632 208" сандары "8 450 464" сандарымен ауыстырылсын;
" -15 447" сандары " - 419 782" сандарымен ауыстырылсын;
"15 447" сандары "419 782" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "404 335" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Жамбылского
районного маслихата: Н.Укубаев
Исполняющий обязанностисекретаря
Жамбылского районного маслихата: А.Тлегенов
Приложение 1 к решению Жамбылского районного
маслихата за №52-3 от 10 марта 2016 года
Приложение 1 к решению Жамбылского районного
маслихата за №48-2 от 25 декабря 2015 года
Бюджет Жамбылского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: Н.Үкібаев
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы
міндетін атқарушы: А.Тлегенов
Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы
10 наурыздағы № 52-3 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы
"25" желтоқсандағы № 48-2 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
2016 жыл, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

1276
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
23727
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21424
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3190
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
3190
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
453367
464
Отдел образования района (города областного значения)
31820
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
31820
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
352882
002
Программа занятости
84273
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11033
005
Государственная адресная социальная помощь
3500
006
Оказание жилищной помощи
15000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14170
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6640
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22869
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
147736
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
45653
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2008
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
67118
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35194
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2016
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
29908
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1547
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1547
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1206789
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
129491
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

1276
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
23727
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
21424
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3190
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
3190
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
453367
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31820
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
31820
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
352882
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
84273
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11033
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14170
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6640
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
22869
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
147736
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
45653
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2008
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
67118
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35194
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2016
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
29908
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1547
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1547
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1206789
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
129491
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу