О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2015 года № 39-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 7 июня 2016 года № 4-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбыской области 24 июня 2016 года № 3117
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2015 года № 39-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных-правовых актов за № 2881, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Кұлан таңы-Огни Кулана" № 2-3-4 (7153-7155) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 869 866" заменить цифрами "5 939 432";
цифры "5 305 255" заменить цифрами "5 374 821";
в подпункте 2):
цифры "7 654 361" заменить цифрами "7 723 927".

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 25 желтоқсандағы № 39-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 маусымдағы № 4-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 маусымда № 3117 болып тіркелді
"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 25 желтоқсандағы № 39-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылдың 25 желтоқсандағы № 39-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2881 болып тіркелген, 2016 жылдың 8 қаңтардағы № 2-3-4 (7153-7155) "Құлан таңы–Огни Кулана" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тармақта:
1) тармақшада:
"5 869 866" сандары "5 939 432" сандарымен ауыстырылсын;
"5 305 255" сандары "5 374 821" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 654 361" сандары "7 723 927" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 7 к данному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Т. Джаманбаев Ш. Косалов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 4-4 от 7 июня 2016 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 39-4 от 25 декабря 2015 года
Бюджет на 2016 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Т. Джаманбаев Ш. Косалов
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 7 маусымдағы
№ 4-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 39-4 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР