Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2016 год
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 27 сентября 2016 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 октября 2016 года № 3179
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, с подпунктом 7) статьи 7 "О занятости населения" от 6 апреля 2016 года и с подпунктом 1) статьи 31 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2016 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 366 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қазанда № 3179 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 7 бабы 7) тармақшасына және "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабы 1) тармақшасына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов на 2016 год согласно приложению к данному постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Таласского района" обеспечить занятость инвалидов.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Таласского района от 23 августа 2011 года № 318 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (Зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6-10-123, опубликованный 1 октября 2011 года за №91 (9170) в газете "Талас тынысы").

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Талас ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмыспен қамтысын.
3. Талас ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 тамыздағы № 318 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 6-10-123 болып тіркелген, 2011 жылдың 1 қазанында №91 (9170) "Талас тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садубаева Кадырбека Рыскулбековича.
5. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Б. Рысмендиев
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
№ 366 от 27 сентября 2016 года
Перечень организаций в которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов на 2016 год
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество квотированных рабочих мест
Коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильное предприятие "Игілік" акимата Таласского района"

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Кадырбек Рысқұлбекұлы Садубаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен кезден бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев
Талас ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 366 қаулысына қосымша
2016 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
"Талас ауданы әкімдігінің "Игілік" көпсалалы кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық кәсіпорыны