Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 14 января 2016 года № 2/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 января 2016 года № 3635. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 27 ноября 2020 года № 60/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 27.11.2020 № 60/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Темиртау ПОСТАНАВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, в депутаты Парламента, областного и городского маслихатов согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам помещения для встреч с избирателями в период избирательных кампаний согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 8 декабря 2011 года № 49/14 "О предоставлении помещений для встреч с избирателями, определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8-3-130, опубликовано 16 декабря 2011 года в газете "Теміртау" № 50, 16 декабря 2011 года в газете "Новый Теміртау" № 16).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Темиртау Спабекова Галымжана Оспановича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Темиртау
от 14 января 2016 года
№ 2/8
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, в депутаты Парламента, областного и городского маслихатов
Город Темиртау
1. Малые формы на площади Гагарина между кафе "Ардана" и зданием Республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по городу Темиртау".
2. Стенд "Агитплакат" в районе кафе "Березка", по улице Чернышевского.
3. Информационные щиты в районе остановки "Старт", у здания акционерного общества "Народный банк", по проспекту Республики.

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2/8 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 3635 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 60/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 27.11.2020 № 60/1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент, облыстық және қалалық мәслихаттар депутаттығына кандидаттарға 1-қосымшаға сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Сайлау науқаны кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін 2-қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
3. Теміртау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 49/14 "Сайлау науқаны кезінде сайлаушылармен кездесу үшін үй-жай беру, үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-3-130 болып тіркелген, 2011 жылғы 16 желтоқсанда "Теміртау" газетінде № 50, 2011 жылғы 16 желтоқсанда "Новый Теміртау" газетінде № 16 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Ғалымжан Оспанұлы Спабековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "14" қаңтардағы
№ 2/8 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент, облыстық және қалалық мәслихаттар депутаттығына кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Теміртау қаласы
1. "Ардана" кафесі мен "Теміртау қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимараты ортасындағы, Гагарин алаңындағы кіші нысандар.
2. Чернышевский көшесінің бойындағы, "Березка" кафесінің жанындағы "Үгітплакат" ақпараттық қалқан.
3. Республика даңғылы бойындағы, "Старт" аялдамасы жанындағы, "Халық банк" акционерлік қоғамы ғимаратының жанындағы ақпараттық қалқандар.

4. Информационные стенды около коммунального государственного казенного предприятия "Темиртауский театр для детей и юношества" по проспекту Республики.
Поселок Актау
1. Стенды у коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр поселка Актау".
Приложение 2
к постановлению акимата
города Темиртау
от 14 января 2016 года
№ 2/8
Помещения,
предоставляемые кандидатам
для встреч с избирателями в период избирательных кампаний
1. Помещение коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система города Темиртау" отдела культуры и развития языков города Темиртау по адресу: город Темиртау, улица Победы, 12.
2. Помещение коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау" аппарата акима поселка Актау акимата города Темиртау по адресу: поселок Актау, улица Карла Маркса, 5.

4. Республика даңғылы бойындағы, "Теміртау қаласының балалар мен жасөспірімдерге арналған театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жанындағы ақпараттық қалқандар.
Ақтау кенті
1. "Ақтау кентінің мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жанындағы ақпараттық қалқандар.
Теміртау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "14" қаңтардағы
№ 2/8 қаулысына
2-қосымша
Сайлау науқаны кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін берілетін үй-жайлар
1. Теміртау қаласы, Победа көшесі, 12 мекенжайдағы Теміртау қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Теміртау қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жайы.
2. Ақтау кенті, Карл Маркс көшесі, 5 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің Ақтау кенті әкімі аппаратының "Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жайы.