О внесении изменений в решение 50 сессии Абайского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50/541 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 7 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21 июля 2016 года № 7/68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 июля 2016 года № 3921. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 50 сессии Абайского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50/541 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3612, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 5 марта 2016 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 16 января 2016 года № 2 (4105)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы - 4 531 972 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 619 709 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 32 911 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 14 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 865 052 тысяч тенге;
2) затраты - 4 568 592 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование - 16 046 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 25 452 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 9 406 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 52 666 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 52 666 тысяч тенге:
поступление займов - 25 452 тысяч тенге;
погашение займов - 9 406 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 36 620 тысяч тенге.";

Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы 50 сессиясының № 50/541 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі 7 сессиясының № 7/68 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 шілдеде № 3921 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы 50 сессиясының № 50/541 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3612 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 наурыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (4105) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4 531 972 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 619 709 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 32 911 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14 300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 865 052 мың теңге;
2) шығындар - 4 568 592 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер - 16 046 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 25 452 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 9 406 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) - алу 52 666 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 52 666 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 25 452 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 9 406 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары - 36 620 мың теңге.";

4 693
9
Прочие государственные услуги общего характера
71 965
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 395
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 395
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17 915
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
17 915
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
19 563
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
19 563
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10 092
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 092
02
Оборона
7 399
1
Военные нужды
6 180
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 180
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 180
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 219
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 219
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
460
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
759
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 727
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
3 727
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 727
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 727
04
Образование
2 946 268
1
Дошкольное воспитание и обучение
471 268
464
Отдел образования района (города областного значения)
467 268
009
Обеспечение деятельности организации дошкольного воспитания и обучения
103 159
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
364 109
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 000
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения

4 693
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
71 965
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 395
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 395
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
17 915
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 915
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
19 563
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 563
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10 092
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 092
02
Қорғаныс
7 399
1
Әскери мұқтаждар
6 180
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 180
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 180
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1 219
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 219
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
460
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
759
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 727
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
3 727
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 727
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 727
04
Білім беру
2 946 268
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
471 268
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
467 268
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
103 159
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
364 109
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 000
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау