О внесении изменения в решение 39 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 21 сентября 2015 года № 4 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Бухар-Жыраускому району"
Решение 45 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 3 февраля 2016 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 февраля 2016 года № 3667. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 21 июня 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 21.06.2018 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях приведения в соответствие с нормами действующего законодательства Республики Казахстан районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 39 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 21 сентября 2015 года № 4 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Бухар-Жыраускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3434, опубликовано в районной газете 17 октября 2015 года "Бұқар жырау жаршысы" № 41, 23 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Курбанов
Временно осуществляющий
полномочия секретаря
маслихата
Т. Ргебаев

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі 39 сессиясының № 4 "Бұқар жырау ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 ақпандағы 45 сессиясының № 6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 ақпанда № 3667 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21.06.2018 № 9 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасының нормаларына сәйкес келтіру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі 39 сессиясының № 4 "Бұқар жырау ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғайжер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3434 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қазандағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінің № 41 санында, 2015 жылғы 23 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Курбанов
Мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша
жүзеге асырушы
Т. Ргебаев