О внесении изменения в решение 8 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 20 сентября 2012 года № 5 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района"
Решение 4 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 30 июня 2016 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июля 2016 года № 3900
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 8 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 20 сентября 2012 года № 5 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1951, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" № 44 от 3 ноября 2012 года), следующее изменение:
приложение к Правилам о размере и порядке оказания жилищной помощи населению Бухар-Жырауского района, утвержденных указанным решением исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Ргебаев
Секретарь маслихата А. Әли

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 8 сессиясының 2012 жылғы 20 қыркүйектегі № 5 "Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы 4 сессиясының № 7 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 шілдеде № 3900 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 8 сессиясының 2012 жылғы 20 қыркүйектегі № 5 "Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1951 болып тіркелген, 2012 жылғы 3 қарашадағы № 44 "Сарыарқа" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Бұқар жырау ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы ережесіне қосымша алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Ргебаев
Мәслихат хатшысы А. Әли