О внесении изменений в решение 54 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2015 года № 577 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 8 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 6 октября 2016 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 октября 2016 года № 3993. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 54 сессии Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2015 года № 577 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3586, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 9 января 2016 года № 1 (7485), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2016 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 – 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 704 472 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 863 298 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 079 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 823 095 тысяч тенге;
2) затраты – 3 721 599 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 898 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50 904 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 006 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 47 025 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47 025 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 50 904 тысяч тенге;
погашение займов – 27 924 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 045 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Осакаровского района
Е. Темиров

Осакаров аудандық мәслихатының 54 сессиясының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 577 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 қазандағы 8 сессиясының № 118 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 қазанда № 3993 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 54 сессиясының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 577 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3586 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 1 (7485) "Сельский труженик" газетінде, "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 15 қаңтарында жарияланған), келесі өзгірістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -3 704 472 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 863 298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 079 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша -13 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2 823 095 мың теңге;
2) шығындар - 3 721 599 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -29 898 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -50 904 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 006 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 47 025 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 47 025 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 50 904 мың теңге;
қарыздарды өтеу -27 924 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 045 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 каңтарының бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
Е. Темиров

675
5
Планирование и статистическая деятельность
210
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
210
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
210
9
Прочие государственные услуги общего характера
78 221
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 165
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 165
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 108
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
11 108
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17 032
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
17 032
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12161
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
12161
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8755
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8755
02
Оборона
5 028
1
Военные нужды
1596
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1596
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1596
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
3432
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3432
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2432
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
600
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
600
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
600
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

675
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
210
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
210
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
210
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
78 221
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29165
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29165
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 108
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 108
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
17032
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 032
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12161
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12161
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8755
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8755
02
Қорғаныс
5028
1
Әскери мұқтаждар
1596
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) әкімінің аппараты
1596
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1596
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3432
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3432
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2432
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
600
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
600
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
600
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

12463
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
7 520
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1761
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
883
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
4876
Отдел экономики и финансов района
6212
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
4521
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1691
Отдел предпринимательства и промышленности района
1740
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1346
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
394
Отдел образования, физической культуры и спорта района
1 060 495
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
169112
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2286
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
667 176
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
221 921
Отдел занятости и социальных программ района
48537
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
10532
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3651
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
28609
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5 745
Отдел культуры и развития языков района
50 470
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

12463
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы , жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7520
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1761
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
883
Аудандардың бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
4876
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
6212
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
4521
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
1691
Ауданның кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
1740
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1346
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
394
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 060 495
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
169 112
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2286
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
667 176
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өнірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
221 921
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48537
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге
10532
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3651
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
28609
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асыру
5745
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
50470
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға

1212
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
49 258
Отдел внутренней политики района
2388
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1173
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1215
Отдел сельского хозяйства района
3895
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3224
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
671
Отдел ветеринарии района
12326
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2187
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
184
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
9955
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района
37 651
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2179
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
976
На изъятие земельных участков для государственных нужд
34 496
Отдел строительства района
1704
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1203
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
501
из областного бюджета:
124 035
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3107
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3107
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
11708
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым сельским и внутрирайонным сообщениям
2093
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

1212
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
49258
Ауданның ішкі саясат бөлімі
2388
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1173
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
1215
Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі
3895
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3224
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
671
Ауданның ветеринария бөлімі
12326
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2187
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
184
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
9955
Ауданның жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
37 651
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2179
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
976
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға
34496
Ауданның құрылыс бөлімі
1704
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1203
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
501
Облыстық бюджеттен
124 035
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3107
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
3107
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11708
Әлеуметтік маңызы бар ауылдық және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
2093
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту

9615
Отдел культуры и развития языков района
9243
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
9243
Отдел образования , физической культуры и спорта района
97 612
В связи с передачей функции от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения)
10770
В связи с разграничением полномочий на обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ
78707
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8135
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района
615
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов области
615
Отдел ветеринарии района
1750
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1750
Бюджетные кредиты
50904
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
50904
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
50904
Приложение 3
к решению 8 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 06 октября 2016 года № 118
Приложение 5
к решению 54 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 18 декабря 2015 года № 577
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов района на 2016 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
Аппарат акима поселка Осакаровка
30 781
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18856
Организация водоснабжения населенных пунктов
2000
Освещение улиц населенных пунктов
4000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
300
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
4421
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
1204
Аппарат акима поселка Молодежный
23914
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17969
Освещение улиц населенных пунктов
1000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
300
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
3445
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
1200
Аппарат акима Батпактинского сельского округа

9615
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9243
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
9243
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
97612
Областық жергілікті атқарушы органдарынан қызметтерді аудандардың жергілікті атқарушы органдарға жүргізуге беру себептен (облыстық маңызы бар қалалардың)
10770
Өкілеттерді шектеуге байланысты аудандық және қалалық арнайы емес балалар-жас өспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз етуге
78707
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
8135
Ауданның жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
615
Облыстың елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
615
Ауданның ветеринария бөлімі
1750
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдың, азық – түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелеріне өтеуге
1750
Бюджеттік кредиттер
50904
оның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
50904
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
50904
Осакаров аудандық маслихаттың
8 сессиясының 2016 жылғы
"06" қазандағы № 118 шешіміне
3 – қосымша
Осакаров аудандық маслихаттың
54 сессиясының 2015 жылғы 18
желтоқсандагы № 577 шешіміне
5 – қосымша
2016 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
30781
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18856
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
4000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
300
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4421
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
1204
Молодежный кенті әкімінің аппараты
23914
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17969
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
300
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3445
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
1200
Батпақ ауылдық округінің аппараты