О внесении изменений в решение ХХХ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 285 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение VI сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2016 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 декабря 2016 года № 4050
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 285 "О бюджете района на 2016-2018 годы" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3620, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 04 февраля 2016 года и в газете "Ұлытау өңірі" от 23 января 2016 года № 3-4 (6027)) следующие изменения :
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 843 957 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 137 174 тысяч тенге;
неналоговые поступления -5 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 210 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 701 213 тысяч тенге;
2) затраты – 5 927 602 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 475 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 54 085 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 610 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 128120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 128120 тысяч тенге:
поступление займов – 54085 тысяч тенге;
погашение займов – 9610 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 83645 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2016 год в сумме 10780 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

Ұлытау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы ХХХ сессиясының № 285 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы VI сессиясының № 64 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 4050 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы ХХХ сессиясының № 285 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3620 болып тіркелген, 2016 жылғы 04 ақпанында "Әділет" құқықтық-ақпараттық жүйесінде және 2016 жылғы 23 қантардағы № 3-4 (6027) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 843 957 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 137 174 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -5 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 210 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 701 213 мың теңге;
2) шығындар – 5 927 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 475 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –54 085 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 610 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 128120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 128120 мың теңге:
қарыздар түсімі – 54085 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9610 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 83645 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 10780 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 8 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.