О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 10 апреля 2012 года № 5/38 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Приозерск
Решение III сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 21 июня 2016 года № 3/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июля 2016 года № 3899
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 10 апреля 2012 года № 5/38 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-4-278, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 18 (251) от 11 мая 2012 года), следующие изменения:
1) пункт 19 Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Приозерск изложить в новой редакции:
"19. По результатам рассмотрения представленных документов уполномоченным органом заполняются формы бланков (приложения 1, 2, 3) и формируется личное дело получателя жилищной помощи. Ежемесячно производится расчет начисления жилищной помощи, который выдается заявителю по мере обращения.";
2) приложения 1, 2, 3 к Правилам о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Приозерск изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Дюсембаев
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков
Приложение 1
к решению Приозерского городского
маслихата от 21 июня 2016 года № 3/28
Приложение 1
к Правилам о размере и порядке
оказания жилищной помощи
населению города Приозерск
Справка
о составе семьи и размере общей площади занимаемого жилья
Дана гражданину(ке) ________________________________________________
В том, что он(а) действительно проживает по адресу:
улица(микрорайон)_______________ дом __________ квартира ___________
Имеет состав семьи __________________ человек.
Занимает площадь __________ квадратных метров.
Правоустанавливающий документ на квартиру(дом) _____________________
N ______ от ___________________
Вместе с собственником жилья проживают:
Ф.И.О.
Год рождения
Родственные отношения
С какого времени проживает
Справка заполнена на основании книги регистрации граждан
Подпись специалиста ______________________
Дата принятия ___________________________
Приложение 2
к решению Приозерского городского
маслихата от 21 июня 2016 года № 3/28
Приложение 2
к Правилам о размере и порядке
оказания жилищной помощи
населению города Приозерск
Справка
о доходах всех членов семьи

Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 5/38 "Приозерск қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері және тәртібі туралы Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 маусымдағы III сессиясының № 3/28 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 шілдеде № 3899 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" қаулына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 5/38 "Приозерск қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері және тәртібі туралы Ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-4-278 болып тіркелген, 2012 жылғы 11 мамырдағы № 18 (251) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Приозерск қаласы тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы Ереженің 19-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын;
"19. Түскен құжаттарды қарастыру нәтижесінде уәкілетті орган бланкілер үлгісін (1, 2, 3 қосымшалар) толтырады және тұрғын үй көмегін алушылардың жеке істері тізіледі. Ай сайын тұрғын үй көмегі есебін жүргізеді және өтініш иесіне өтініш жасауына қарай беріледі.";
2) Приозерск қаласы тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы Ережесінің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғаш жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Дюсембаев
Қалалық мәслихат хатшысы Б.Сәрсембеков
Приозерск қалалық мәслихатының
2016 жылғы 21 маусымдағы
№ 3/28 шешіміне
1 қосымша
Приозерск қаласының тұрғындарына тұрғын үй
көмегін көрсету мөлшері және тәртібі туралы Ережеге
1 қосымша
Отбасы құрамы мен тұрғын үй алаңының жалпы ауданы туралы
анықтама
Азамат (ша) __________________________________________________
оның: ________________ көшесі (шағын аудан) ________ үй ______
пәтер __________ мекенжайы бойынша тұратындығын растау үшін берілді.
Отбасы құрамы __________________ адам.
Тұратын алаңы ____________ шаршы метр.
Пәтерге (үйге) құқығын белгілейтін құжат N _________ _________
______________________________________________________________
Тұрғын үй иесімен бірге келесі адамдар тұрады:
Т.А.Ә.
Туған жылы
Туыстығы
Қай уақыттан бері тұрады
Анықтама азаматтарды тіркеу кітабының негізінде толтырылды.
Маманның қолы ________________________
Қабылдау мерзімі _____________________
Приозерск қалалық мәслихатының
2016 жылғы 21 маусымдағы
№ 3/28 шешіміне
2 қосымша
Приозерск қаласының тұрғындарына тұрғын үй
көмегін көрсету мөлшері және тәртібі туралы Ережеге
2 қосымша
Отбасының барлық мүшелерінің кірістері туралы
анықтама

1. Ф.И.О. члена семьи ________________________________________
Месяц
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Итого
Тип дохода
Сумма дохода
2. Ф.И.О. члена семьи ________________________________________
Месяц
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Итого
Тип дохода
Сумма дохода
3. Ф.И.О. члена семьи ________________________________________
Месяц
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Итого
Тип дохода
Сумма дохода
Подпись заявителя ______________
Дата ___________________________
Приложение 3
к решению Приозерского городского
маслихата от 21 июня 2016 года № 3/28
Приложение 3
к Правилам о размере и порядке
оказания жилищной помощи
населению города Приозерск
Справка
о расходах по оплате содержания жилья и коммунальных услуг
за _____________ 20 ___ г.
Плательщик ___________________________________________________
(Ф.И.О. собственника (нанимателя) жилья)
Адрес ________________________________________________________
Общая площадь _______________ квадратных метров.
Количество комнат ____________________
Общая характеристика дома ____________________________________
(горячее водоснабжение)
Вид платежа
Тариф
Начислено
Печать организации
1. Расходы на содержание жилья (КСК, ПКСК)
2. Отопление
3. Горячее водоснабжение
4. Холодная вода
5. Канализация
6. Электроснабжение
7. Вывоз мусора
8. Абонентская плата за телефон
Подпись специалиста ____________________________
Дата принятия __________________________________

1. Отбасы мүшесінің Т.А.Ә. ___________________________________
Айы
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Барлығы
Кірістің түрі
Кірістің сомасы
2. Отбасы мүшесінің Т.А.Ә. ___________________________________
Айы
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Барлығы
Кірістің түрі
Кірістің сомасы
3. Отбасы мүшесінің Т.А.Ә.____________________________________
Айы
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Барлығы
Кірістің түрі
Кірістің сомасы
Өтініш берушінің қолы __________________
Күні ___________________________________
Приозерск қалалық мәслихатының
2016 жылғы 21 маусымдағы
№ 3/28 шешіміне
3 қосымша
Приозерск қаласының тұрғындарына тұрғын үй
көмегін көрсету мөлшері және тәртібі туралы Ережеге
3 қосымша
20 ___ жылғы __________ бойынша тұрғын үйді ұстау және
коммуналдық қызметтер төлемдерінің шығындары туралы
анықтама
Төлеуші ______________________________________________________
(пәтер иесінің (жалдаушы) Т.А.Ә.)
Мекен-жайы ___________________________________________________
Жалпы ауданы _______________ шаршы метр.
Бөлме саны _________________
Үйдің жалпы сипаттамасы ______________________________________
(ыстық сумен қамтамасыз ету)
Төлем түрлері
Тариф
Есептелгені
Мекеменің мөрі
1. Тұрғын үйді ұстау шығындары (ПИК, ПИТК)
2. Жылыту жүйесі
3. Ыстық су
4. Суық су
5. Кәріз
6. Электр энергиясымен қамтамасыз ету
7. Қоқыс шығару
8. Телефонға абоненттік төлем
Маманның қолы _____________________________
Қабылданған күні __________________________