Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 21 ноября 2016 года № 45/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2016 года № 4033. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 16 марта 2017 года № 11/70
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 16.03.2017 № 11/70 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 21 қарашадағы № 45/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 желтоқсанда № 4033 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 11/70 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 16.03.2017 № 11/70 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Приозерск қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда қызметкерлердің тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындары квотасы белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Казиеву Б.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города К. Камзин
Приложение
к постановлению акимата города Приозерск
от 21 ноября 2016 года № 45/1
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1.
Коммунальное государственное предприятие "Управление жилищно-комуннального реформирования"

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Камзин
Приозерск қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 21 қарашадағы
№ 45/1 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Қоммуналдық тұрғын үйлерді қайта қалыптастыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны