О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 20 января 2016 года № 303 "О некоторых вопросах государственных инвестиционных проектов на 2016 год"
Постановление акимата Кызылординской области от 07 декабря 2016 года № 654. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 декабря 2016 года № 5671. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 20 января 2016 года № 303 "О некоторых вопросах государственных инвестиционных проектов на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5316, опубликовано 28 января 2016 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
1) в Перечне бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области":
строку с порядковым номером первая исключить;
2) в Перечне услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов на 2016 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Государственное учреждение "Управление образования Кызылординской области":
строку с порядковым номером вторая изложить в новой редакции:

"2016 жылға арналған мемлекеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 07 желтоқсандағы № 654 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 5671 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға арналған мемлекеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5316 тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылдың 28 қаңтарында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) аталған қаулымен бекітілген техникалық-экономикалық негiздемелерін әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған бюджеттiк инвестициялық жобалардың Тiзбесiндегі:
"Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі" 1-бөлімінің:
реттік нөмірі бірінші жолы алынып тасталсын;
2) аталған қаулымен бекітілген "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған концессиялық жобаларды консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесіндегі:
"Қызылорда облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі" 2- бөлімінің:
реттік нөмірі екінші жолы жаңа редакцияда жазылсын:

"2 Совершенствование системы образования в Кызылординской области 3 829"
3) Перечень проектов государственно-частного партнерства на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

" 2 Қызылорда облысының білім беру жүйесін жетілдіру 3 829"
3) аталған қаулымен бекітілген конкурстық құжаттамаларын әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажеттi сараптамалар жүргiзу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының Тiзбесi осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "7" декабря 2016 года №654
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от 20 января 2016 года № 303
Перечень проектов государственно-частного партнерства на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Название проекта
Сумма финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства,
тысяч тенге
1
2
3
1. Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
1
Передача в аренду физкультурно-оздоровительного комплекса силовых единоборств в городе Кызылорда
1332
2
Открытие поликлиники на 400 посещений в смену по улице Жанкожа батыр в городе Кызылорда
1332
3
Строительство нового пассажирского терминала аэропорта "Коркыт Ата" в городе Кызылорде
1332

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "7" желтоқсандағы №654
қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303
қаулысымен бекітілген
Конкурстық құжаттамаларын әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажеттi сараптамалар жүргiзу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының Тiзбесi
Жобаның атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының конкурстық құжаттамаларын әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласындағы жекпе-жек спорт түрлерінің дене шынықтыру-сауықтыру кешенін жалға беру
1332
2
Қызылорда қаласы Жанқожа батыр көшесінде ауысымына 400 қабылдауға арналған емхананы ашу
1332
3
Қызылорда қаласындағы "Қорқыт Ата" әуежайының жаңа жолаушылар терминалын салу
1332